Cameron Boyce, Benefit’te Descendants’ın Yardımcı Yıldızları Tarafından Onurlandırıldı


Disney’in yıldızları Torunları merhum kadro üyesi sevgili arkadaşlarını onurlandırmak için yeniden bir araya geldiler Cameron Boyce.

Güvercin Cameron, Boobo Stewart Ve Sofya Carson 1 Haziran’da, epileptik nöbet nedeniyle 20 yaşında hayatını kaybeden aktörü kutlamak için yıllık Cam for a Cause etkinliğinde bir araya geldi.

bu Torunları her biri orijinal Disney rollerini anımsatan kıyafetler giymiş yıldızlar. 27 yaşındaki Dove, yeşilliklerle süslenmiş deniz mavisi ve beyaz bir takım içinde göz kamaştırdı ve yere kadar uzanan siyah bir elbise giymiş 30 yaşındaki Sofia’nın yanında durdu. 29 yaşındaki Booboo, siyah bir gömlek, siyah pantolon ve siyah mokasenlerle eşleştirilmiş şık gri bir takım elbiseyle dikkatleri üzerine çekti.

Sofia, etkinlikte üçlünün bir fotoğrafını paylaştı. instagram“Senin için Cam. Sonsuza kadar.”

2015’ten 2019’a kadar süren film serisinde üçlü, Maleficent ve Jafar gibi Disney kötü adamlarının çocukları olarak rol aldı. Cameron, Cruella de Vil’in oğlu Carlos’u canlandırmıştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376317/cameron-boyce-honored-by-lessigreaterdescendantslessigreater-co-stars-at-benefit-almost-4-years-after-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir