Calvin Klein Bralettes Prime Day İndirimi: Mağaza – Hollywood Life


bralet
Resim Kredisi: kiuikson/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Calvin Klein Braletler birkaç yıldır modaya uygun bir giyim eşyası oldu ve bu yaz her zamankinden daha popülerler. Bu braletler, rahat bir braletin sadeliğini sunar. güvenilir bir markanın lüksü yıllardır kaliteli giysiler üretiyor. Amazon’un Prime Day fırsatları sayesinde, birkaç Calvin Klein Bralette’i satın alabilirsiniz. 20 dolardan az. Bu ikinci el tasarımcı giyim uygulamalarını indirmeyi bırakın çünkü bu orijinalleri alabilirsiniz. Calvin Klein Braletler bir gün için daha uygun fiyata!

Calvin Klein Modern Kadın Bralet: 9,50$ – 54,75$ (%63’e varan indirim) – Amazon’dan satın alın

Spor yapan birçok ünlü gördük. Calvin Klein Braletiçermek Kendall Jenner, Hailey Bieber, Kaia Gerber, ve sayısız diğerleri. Bu şık ama rahat giysi, birinci sınıf pamuk iplikleri ipeksi modal ve sadece bir miktar esneme ile. Bu en çok satan braletler hafif, yumuşak ve nefes alabilir. Rahatsız edici balensiz ve dolgu, bu bralet daha azının daha fazla olduğunu kanıtlıyor. Bu Calvin Klein başyapıtlarını çok erken değiştirmek zorunda kalma konusunda endişelenmeyin. Esnek bantları, birçok kullanımdan sonra bile şeklini korur ve bu braletleri sağlam bir yatırım haline getirir.

Siyah beyaz Calvin Klein Bralette'li bir kadın.

İkonik CK Bralette’ler de son derece çok yönlüdür – dönüştürülebilir özellikleri, bir şekilde giyilmelerini sağlar. yarışçı tarzı egzersizler, yürüyüşler veya spor salonuna gitmek için. Bu ultra rahat sütyenler ABD’de üretilmiştir ve makinede yıkanabilir, bakım ve bakımın çocuk oyuncağı olmasını sağlar. Bir Amazon müşterisi bu rahat braletleri o kadar çok seviyor ki, Sahip olduğum en rahat sütyen. Sütyenlerimin geri kalanını çıkardım ve her gün giyebilmek için 7-8 tane aldım. Aşk Aşk Aşk!

Hem müşteri hem de ünlüler tarafından onaylanan bu tasarımcı sütyenleri satın almamak elde değil. Bir veya daha fazlasına yatırım yapın Calvin Klein Braletler Yazın son Başbakan Günü boyunca ve onları harcadığınız zamana daha da değecek bir fiyatla puanlayın!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/calvin-klein-bralettes-prime-day-sale-4789432/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir