Call Me Kat, Leslie Jordan’ın Ölümünden 3 Ay Sonra Karakterini Aldı


Şov acıtsa bile devam etmeli.

Aradan üç ay geçti leslie ürdün 67 yaşında bir araba kazasının ardından trajik bir şekilde vefat etti, ancak durum komedisi Bana Kat deyin resmi olarak yerine geçecek kişiyi işe almaya hazır.

26 Ocak’ta yayınlanacak olan bölümde Fox dizisi, Jordan’ın canlandırdığı kedi kafesini tanıtacak. 30 Kaya‘s Jack McBrayer.

“Eh, arama bitti. Sonunda yeni fırıncımızı bulduk. Bu Gideon.” Mayim Bialik‘ dan Kat, Middle C piyano barındaki oyuncu kadrosunun geri kalanına bir teaser’da şunları söylüyor: Swoosie Kurtz, Kyla Pratt, Julian Gant ve Cheyenne Jackson.

McBrayer’in Jordan’ın kalıcı yerine mi geçeceği yoksa sadece geçici bir düzeltme mi olacağı konusunda bir bilgi bulunmamakla birlikte, görünüş, McBrayer ve Jackson için geçirdikleri sürenin ardından yeniden bir araya geleceğine işaret ediyor. 30 Kaya bir arada.

5 Ocak’ta yayınlanan bölümde dizi, Phil karakterine özel bir görünümle veda etti. Dolly Parton. Ek olarak, 27 Ekim’deki bölüm, Jordan’ın anısına ithaf edildi ve onun gibi diğer dizilerdeki zamanını anan bir videoyla hayatını onurlandırdı. Maskeli Şarkıcı, Fantezi Adası, Havalı Çocuklar ve Lego Ustaları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362682/lessigreatercall-me-katlessigreater-introduces-new-character-after-leslie-jordan-s-deathand-he-s-a-sitcom-fave?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir