Caitlyn Jenner’ın 96 Yaşındaki Annesi, ‘Kardashian’ları’ Anlamsız Olarak Gölgelendiriyor – Hollywood Life


Esther Jenner


Galeriyi görüntüle

Kardashian’ın yeni Hulu serisi, Kardashianlar, hayranlar arasında bir hit olabilir, ancak aile dahil herkes için uygun değildir. Caitlyn Jennerannesi, Esther Jenner96, biyolojik büyükannesi Kendall Jenner26 ve Kylie jenner24, 6 Haziran’daki bir röportajda gösteriyi çarptı. “Bence kardashian şov şimdiye kadar izlediğim en anlamsız şey,” dedi ABD Güneşi.

Ama iki torunum Kendall ve Kylie yarattı ve onları çok seviyorum. Onlar benim kanım,” diye ekledi. “Ve dört üvey torunum – kim [Kardashian], Kourtney [Kardashian], Khloé [Kardashian], ve Robert [Kardashian] — onlar da benimmiş gibi hissediyorum.”

72 yaşındaki Caitlyn dahil edilseydi, Esther’in gösteri hakkında farklı bir görüşü olup olmayacağını merak etmek kolay. Duyuruya tepki olarak 10 Mart’ta bir tweet’te Kardashianlar‘ prömiyer tarihi, şovun E’den ayrıldıktan sonra realite televizyon yolculuğuna devam etmesinden “mutlu” olduğunu söyledi! 20 sezon sonra ağ. “Bu olay ilk günden başladığında oradaydım. büyümesini izledim. Ve neredeyse 20 sezon boyunca şov yapmak hayatımın en önemli olaylarından biriydi” dedi. tweetlendi. “Bunca yıl ailemle çalışabilmek, hayranlarla bağ kurabilmek inanılmazdı. Ailem için devam ettiği için mutluyum.”

Ancak, Hulu gösterisine davet edilmediği gerçeğinin kaymasına izin vermedi. “Elbette aynı zamanda gösteriye devam etme fırsatının verilmemesi talihsizlik” diye ikinci bir tweet ekledi. “Bununla birlikte, devam ettiği için ailem için ne kadar mutlu olduğumu ne kadar vurgulasam azdır!”

Caitlyn’in KarJenner klanındaki durumu biraz şüpheli. 2015 yılında bir kadına dönüşeceğini ve ayrıldığını açıkladı. Kris Jenner66 yaşında, 2016’da. Ardından 2017’de 320 sayfalık bir anı kitabı yayınladı. Hayatımın Sırları, burada Kris ve paralarını nasıl ele aldığı hakkında çirkin iddialarda bulundu. Görünüşe göre hepsi yoluna devam etti, ancak Caitlyn, 43 yaşındaki eski üvey kızı Kourtney’in Portofino, İtalya’daki Blink-182 müzisyeni ile düğününden hariç tutuldu. Travis Barker45, Mayıs ayında.

Öte yandan 41 yaşındaki Kim, Caitlyn’i erkek arkadaşıyla tanıştırdı. Pete Davidson, 28, düğünden bir ay önce. Artı, Kendall ve Kylie, içeriden birinin dediği gibi, düğünden kısa bir süre sonra Caitlyn ile kaliteli zaman geçirdiler. HollywoodYaşam SADECE kız kardeşler babaları için endişeleniyorlardı. Kaynak, “Her ikisi de Cait’in Kourtney’nin düğününe neden davet edilmediğini anlıyor, ancak davetli listesinde olmaması mantıklı olsa da, Caitlyn’in kendini dışlanmış hissettiğine şüphe yok” dedi. “Hem Kendall hem de Kylie duruma karşı çok hassaslar, bu yüzden gerçekten yapabilecekleri en iyi şey babalarına ekstra sevgi ve ilgi göstermek. İtalya’dayken iletişim halinde olduklarından emin oldular ve döndüklerinden beri ikisi de babalarıyla fazladan zaman geçiriyor.”

Caitlyn’in kendi realite televizyon programı vardı. Ben Cait’im2016’da iki sezon koştu. En son, Kaliforniya eyaleti için 2021 valilik yarışında koştuğu için ilgi odağıydı. Görevdeki Demokratik Hükümetin yerine geçmekte başarısız oldu. Gavin Newsom.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/caitlyn-jenner-mom-shades-kardashians-senseless/

Yorum yapın

SMM Panel