Caitlyn Jenner Annesinin Anıtında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Caitlyn Jenner Annesinin Anıtında: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Caitlyn Jenner rahmetli annesine saygı duruşunda bulundu Esther Jenner Esther’in 96 yaşında vefatından bir ay sonra bir anma töreninde konuşarak. 73 yaşındaki realite yıldızı onu aldı instagram 26 Mayıs’ta, konuşmasını sunmak için annesinin bir fotoğrafının yanında durduğu duygusal olaydan fotoğraflar paylaşmak için. Caitlyn ayrıca, güzel bir şiirin (altta) yer aldığı annesinin anma broşürünün ekran görüntüsünü de paylaştı.

“Dün annemin anma töreninde konuştum. Yapmak zorunda kaldığım en zor şeylerden biriydi, ”diye yazdı Caitlyn Instagram’a. “Onu her gün çok özlüyorum. Seviliyor, özleniyor ve daha iyi bir yerde.” Caitlyn’in kızı, Kylie jennerüç kalp emojisi ile yorum yaptı.

2015 yılında transseksüel olarak çıkan 1976 Olimpiyat dekatlon altın madalyalı sporcu, 21 Nisan’da annesinin vefat haberini duygusal bir paylaşımla sosyal medyadan paylaştı. “Bir anneyi kaybetmek, hayatım boyunca beni seven tek kişinin o olması anlamında benzersizdir” diye yazdı. Kardashians ile tutmak şap. “Onu çok özleyeceğim. 97 yaşına gelmesine birkaç hafta kalmıştı ve dolu dolu bir hayat yaşıyordu. Seni seviyorum anne.”

Esther, realite şov dünyası hakkında ne hissettiğini Caitlyn’e bildirmekten korkmasa da, anne-kız ikilisi açıkça yakın bir bağ paylaştı. Esther, “Kardashian şovunun şimdiye kadar izlediğim en anlamsız şey olduğunu düşünüyorum” dedi. Güneş 2022’de Caitlyn’in Hulu serisinden çıkarılmasının ardından, Kardashians. “Ama iki torunum, Kendall Ve Kylie, yarattı ve onları çok seviyorum. Onlar benim kanım. Ve dört üvey torunum – Kim, Kourtney, Khloé, Ve robert – onlar da benimmiş gibi hissediyorum.

Aileden bahsetmişken, Caitlyn’in kocaman bir kuluçka dönemi var! Eski sporcu, altı biyolojik çocuğundan ilkini eşiyle birlikte karşıladı. chrystie scott. 1972 ile 1981 yılları arasında evli olan çiftin oğulları oldu. Burt ve kızı kassandra. 1981 yılında Caitlyn aktrisle evlendi. Linda Thompson ve ebeveyn oldular Brody Ve Brandon. 1986’da Linda’dan boşandıktan ve evlendikten sonra Kris Kardashian 1991’de Caitlyn, kızları Kendall ve Kylie’yi karşıladı. Ayrıca Kris’in önceki evliliğinden olan dört çocuğunun üvey ebeveyni oldu. Robert Kardashian: Kourtney, Kim, Khloe Ve Soymak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/caitlyn-jenner-mother-memorial-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir