Cadılar Bayramı Bayiliği İle İlgili Bu Sırları Size Verelim


Korku katsayısını yükseltmek, cadılar bayramı‘in ana tehdidi, kapanış jeneriğinde “The Shape” olarak geçiyor. Ve orijinal filmin çoğunun şekli Carpenter’ın arkadaşına aitti. Nick Kalesi.

Curtis, Rotten Tomatoes of Castle’a “Belki birkaç yüz dolar ya da her neyse, ona ödeme yapılmıştır” dedi. “Yani, hiç kimseye para ödenmedi, hiçbir şey. Sanırım tüm film için 8.000 dolar aldım, o zamanlar filmdeki başrol için haftada 2.000 dolardı.”

Carpenter, “Hareket etme şeklini beğendim. Dansçı bir aileden geldiği için bir zarafeti, tuhaf bir zarafeti vardı. Ayrıca özgürdü. Ucuzdu. Bu yüzden kostümü giydi ve dedim ki, ‘ Şimdi, buradan buraya gidin.’ Ve bu kadardı.”

Tommy Lee Wallacefilmin kurgusunu kim yaptı Charles Bornsteinayrıca geçimini sağlamak için maskede zaman geçirdi ve Anthony Moran Yüzünü gördüğünüz kısa bir an için Michael’ı oynadınız. Ama Castle içgüdüsel olarak korkunç bir kafa eğimi buldu.

Castle, “Birincisinin yönü sıfırdı,” diye hatırladı. 2018’de Film Ağı. “Gerçekten sadece, ‘Caddenin karşısına geç ve bana doğru yürü’ idi.”

Sonunda, “Bunlardan herhangi birinin bir dersi varsa, o da bazen bazı şeylerin sebepsiz olduğu ve doğru zamanda doğru unsurlara sahip olduğunuzdur” dedi.

Gittikçe daha güçlü bir dizi dublör, bundan sonra maskeyi taktı. sik büyücü içinde “Şekil” olarak Cadılar Bayramı II. Başarılı oldu George P. Wilbur (iki defa), Don Shanks, Chris Durand ve Brad Loree. Güreşçi tyler yelesi devraldı zombi soymak-yönlendirilmiş yeniden başlatmalar ve James Jude CourtneyCastle ile takım çalışması, Curtis’in oynadığı son üç filmde onur ödülü aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350214/these-secrets-about-the-halloween-franchise-are-pure-pumpkin-spice?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir