BYCHARI, Her Minimalistin Hayalindeki Takı Markasıdır


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Mücevher koleksiyonu yenilemesine mi ihtiyacınız var? BYCHARI’dan daha fazlasını aramanıza gerek yok.

Black’in sahibi olduğu ve kurduğu mücevher markası, ünlüler de dahil olmak üzere herkesin favorisi. Ayesha Curry’nin sözleriyle BYCHARI, “inanılmaz derecede el yapımı takılar yapıyor.” Tasarımcı Chari Cuthbert tarafından kurulan küçük işletme, çeşitli mücevherlere sahiptir. tıknaz altın halka küpeler ile zarif ilk kolye kolyeler bu herkes için mükemmel bir hediye olurdu – kendiniz bile! Lüks parçalar günlük kullanım için narin, ancak her özel durum için yeterince zarif. BYCHARI’nin sürdürülebilir el yapımı parçalarını nasıl takarsanız giyin, istediğiniz gibi üst üste koyabileceğiniz en iyi minimal takılara sahip olacaksınız.

Tüm ay boyunca ve sonrasında Amazon ve Nordstrom’dan BYCHARI favorilerimizden bazılarını satın almak için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364452/bychari-is-the-jewelry-brand-of-every-minimalist-s-dream?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir