Büyümüş Prens George, 10. Doğum Günü Fotoğrafında Kendinizi Yaşlı Hissettirecek


eğilmek Prens George‘nin son dönüm noktası.

Nihayet, Prens William Ve Kate Middleton‘in en büyük çocuğu resmi olarak çift haneli rakamlara ulaşıyor ve 22 Temmuz’da 10 yaşına giriyor. Kensington Sarayı bu olayın şerefine 21 Temmuz’da yeni bir doğum günü portresi yayınladı.

Birleşik Krallık tahtının ikinci sırasındaki George, kendisini taş bir merdivende dinlenirken gösteren fotoğrafta şık deniz mavisi pantolon ve kolları sıvalı düğmeli bir gömlek giyiyor.

Genç prens, son doğum gününden bu yana, aile için trajik bir kaybın ardından artan kraliyet sorumluluklarıyla oldukça yoğun bir yıl geçirdi. 8 Eylül’de, o ve kardeşleri aynı gün, Prenses Charlotte8 ve Prens Louis5, İngiltere, Berkshire’daki Lambrook Okuluna gitmeye başladı, kraliçe ikinci Elizabeth 96 yaşında öldü.

İki haftadan kısa bir süre sonra, kraliyet ailesi onu bir eyalet cenazesinde onurlandırdı; burada George ve Charlotte, alay sırasında tabutunun ardından ebeveynlerinin arkasından yürüyen en genç yas tutanlardı.

George daha sonra şunlardan biri olarak görev yaptı: Kral CharlesYeni hükümdarın Mayıs ayındaki taç giyme töreni sırasında sekiz Onur Sayfası. Aslında George, bir kraliyet taç giyme töreni sırasında rol üstlenen ilk gelecek kral olarak tarih yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380823/prince-george-is-all-grown-up-and-here-to-make-you-feel-old-in-10th-birthday-portrait?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir