Büyülü Devam Filmi: İlk Bakışta Amy Adams ve Maya Rudolph’u Görün


Bir zamanlar, yeni bir ilk bakışımız var büyülü devamı.

Disney Stüdyoları tweetlendi ilk bakış Büyüsü bozulmuş—sihirli devamı Büyülü—bir resmini gösteren Amy Adams ve Maya Rudolf orta bakış aşağı. Giselle’in baş karakterini oynayan Amy, tavus kuşu tüyü yakalı koyu mavi bir elbise giymiş olarak görülüyor. Seride Malvina Monroe adıyla yeni bir yüz oynayan Maya, altın detaylı siyah bir elbise giyiyor. Görünümü uyumlu bir pelerin, kırmızı kristal kolye ve taç ile tamamlıyor.

İki karakter arasındaki bakış, Giselle ile kasabadaki yeni karakter arasında bir kan davası olabileceğini gösteriyor. Ancak devam filmi Şükran Günü’nde Disney+ yayıncısına ulaşana kadar kesin olarak bilemeyeceğiz.

Amy daha önce bir öpücük paylaşırken görülmüştü. Patrick Dempsey 5 Nisan’da New York’taki yeni filmin setinde, hayranlara sonsuza dek tapacakları bir mutluluk umudu veriyor. Robert Philip’i oynayan Amy ve Patrick de Mart ayında İngiltere’nin Buckinghamshire kentinde sette peri masalı kıyafetleri giyerek fotoğraflandı. Amy, bir çocuk arabasını iterken bile görüldü, Giselle için olası bir çocuğu ima etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331390/enchanted-sequel-see-amy-adams-and-maya-rudolph-s-epic-stare-down-in-first-look?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir