Büyükten küçüğe 4 çocuğuyla tanışın – Hollywood Life


Tony Hawk kesinlikle profesyonel paten dünyasının en ünlü figürü! Kariyeri boyunca dört evliliğinden dört çocuğu oldu. Hepsi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

Tony Hawk gençliğinden beri profesyonel bir sporcudur. Birdman, 14 yaşındayken profesyonel olarak yarışmalar kazanmaya ve paten kaymaya başladı ve yıllar boyunca birçok kişi için kaykayın yüzü oldu. Tony, efsanevi 900 gibi tonlarca ünlü numaraya ulaştı ve daha az bilinen yarışmalardan X-Games’e kadar tonlarca paten yarışmasını kazandı. Rampadaki kariyerinin yanı sıra, başarısıyla beklenmedik bir video oyunu ikonu haline geldi. Tony Hawk’ın Profesyonel Kaykaycısı 1999 yılında başlayan dizi.

Tony ilk karısıyla evlendi Cindy Dunbar 1990’da çocukları oldu Riley iki yıl sonra. 1993’te Cindy’den boşandıktan sonra Tony, şu anki karısı da dahil olmak üzere üç kez daha evlendi. Cathy Goodman, ve üç çocuğu daha oldu. Burada tüm çocuklar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin!

Büyükten küçüğe 4 çocuğuyla tanışın – Hollywood Life
Tony ailesiyle bir grup fotoğrafı için poz veriyor! (Rob Latour/Shutterstock)

riley şahin

Tony’nin 29 yaşındaki en büyük oğlu Riley, Aralık 1992’de doğdu. Riley, babasının ayak izlerini takip etti ve profesyonel bir patenci oldu. 2013 yılında Best Am (Amatör) tarafından seçildi. Kaykaycı Dergisive ona göre, o yıl daha sonra profesyonel oldu X-Games biyografisi. Babasının video oyununun yeniden baskısında oynanabilir bir karakter yapıldığında en heyecan verici genç patencilerden biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Tony Hawk’ın Profesyonel Kaykaycısı 1 + 2. Paten kaymanın yanı sıra Riley aynı zamanda bir müzisyendir. Grunge esintili korku punk takımında oynuyor Savaşçı, kemerlerinin altında iki albümü olan.

Riley ayrıca bir müzik ikonunun kızıyla romantik bir ilişki içindedir. Patencinin geç Nirvana solisti ile çıktığı ortaya çıktı Kurt Cobain’in kız evlat Frances Bean Cobain 1 Ocak’ta Instagram gönderisi Frances tarafından. Riley’nin köpeklerinden birini tutarken çekilmiş bir fotoğrafının yanı sıra kendisinin ve Riley’nin Tony ve karısının yanında bir teknede dinlenirken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Catherine Goodman.

şahin

Cindy’den boşandıktan sonra Tony evlendi. Erin Lee 1996 yılında ve oğulları Spencer, 23 yaşında, 1999’da doğdu. Spencer, ağabeyi gibi paten dünyasına girmemiş olsa da, kendine özgü bir müzik yeteneği de var. Adı altında glitchy elektronik melodiler yayınlıyor. gupi 2018’den beri! İlk albümünün adı Tüm, ve 2018’den beri üç tane daha yayınladı, en sonuncusu hiper-pop’tan ilham aldı Sen O’sun! Spencer’ın müziği kendi ayininde etkili olduğunu kanıtladı ve ona pop müzik yapan en büyük isimlerden bazılarıyla çalışma fırsatı bile verildi. Charlie XCX ve 100gecs’ Dylan Bradyile yapılan bir röportaja göre Red Bull Müzik.

Babası açıkça destekleyici olsa da, başarılarının kendi ayakları üzerinde durmasını istediğini söyledi. “İnsanların beni Tony Hawk’ın oğlu olarak değil, benim adıma tanımasını istiyorum” dedi. Red Bull Müzik. “Çünkü tüm hayatım böyle geçti ve bunun beni bu kadar çıldırtmasına izin vermemeye çalışıyorum çünkü diğer insanların nereden geldiğini biliyorum. Ama bana biraz dokunuyor.”

Keegan Şahin

Tony’nin ikinci oğlu Keegan, 20 yaşında Erin ile birlikte Temmuz 2001’de doğdu. Tabii ki, Keegan büyürken paten yapmak için birçok fırsata sahipti. Tony, daha ergenlik çağındayken bir mega rampa yarım borusuna düştüğü zamanlardan birine baktı. Şahin Vs. Kurt. Keegan, 2020’deki bir röportajda “paten kaymayı” artırdığını söyledi. Uyumsuzlar Podcast’i. Buz pateni dışında, Keegan’ın ilgi duyduğu fotoğrafçılık ve videolar var. Ara sıra yayınlıyor fotoğrafçılık ve ona videolar Instagram.

Kadence Yonca Şahin

Tony ve Erin 2004’te ayrıldı ve üçüncü karısıyla evlendi. Lhotse Merriam 2006’da. Çiftin Tony’nin en küçük çocuğu ve tek kızı vardı. kadans, 13, 2008. Diğer çocukları gibi, Kadence da paten kayıyor, ancak Tony, 2019’da arkadaşlarıyla yapacağı bir röportajda bunu daha çok bir baba-kız bağı etkinliği olarak görebileceğini söyledi. kaykaycılık. “Bence birlikte yapacağımız bir aktivite olarak bundan daha çok hoşlanıyor. Paten yapan çok arkadaşı yok, diğer çocuklarım kadar derine inmiyor” dedi. Tony ve Kadence, 2019’da bir video paylaştıklarında viral oldular. tatlı video ona paten kaymayı öğretmesi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/tony-hawk-kids-4699361/

Yorum yapın