Büyük Şişman Yunan Düğünümle İlgili Bu 20 Sır için Şerefe


Vardalos, bırakın büyük bir öpüşme sahnesi yapmak şöyle dursun, daha önce hiçbir filmde rol almamıştı, bu yüzden Corbett’e kameralar için dudaklarını kilitlemeden önce ona önceden bir öpücük verip vermeyeceğini sordu.

“‘Herkesin bunu görmesi konusunda gerçekten gerginim ve sadece-şu anda beni öpebilir misin ve şu işi bitirelim mi?'” diye ona söylediğini hatırladı. 20/20. “Ve ‘Hemen mi?’ diyor. Ben de ‘Evet, beni hemen şimdi öp’ dedim. Ve ‘Tamam’ diyor. O yüzden beni öptü, şu anda ve ben de ‘Oh, bu kolaydı’ dedim. Yani dört saat sonra setteyken, sorun yoktu. Kolaydı. Utanmadım.”

Onlar Mayıs ekibin geri kalanına prova yaptıkları konusunda bir ön bilgi vermek istediler çünkü Vardalos, “Yıllar sonra, filmdeki saç sanatçısının o anda makyaj fragmanından çıktığını öğrendik, bizi öpüşürken gördü, ve ‘Ah, onların bir ilişkisi var’ dedi.”

Bu arada, Vardalos Bobbie Wygant için ısrar etti 2002’de Gomez’in Corbett’i öptüğünü ne sette ne de ekranda görmemişti. Filmi izleyeceklerini açıkladı, ama bir öpüşme sahnesi olmak üzereyse, elini sıkacaktı ve gözlerini kapatacaktı. Bittiğini haber vermek için tekrar sıkardı, “ve sonra her zaman bana döner ve şöyle der: [whispering]’Bu gerçekten uzun bir zamandı.'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327665/say-yes-to-these-20-secrets-about-my-big-fat-greek-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir