Büyük Sean ve Jhene Aiko Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı: İzle – Hollywood Life


Büyük Sean ve Jhene Aiko Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/AP/Shutterstock

Büyük Sean ve çok hamile Jhene Aiko 13 Ekim Perşembe günü Los Angeles’taki Greek Theatre’da verdikleri konserde hayranlarına bir katil setten çok daha fazlasını verdi. 2016’dan beri sürekli çıkan süperstar çift, bir erkek çocuk beklediklerini açıkladı! Duyuru, düetlerinden birinin ortasında geldi, Big Sean duraksadı, Jhene’nin karnını ovuşturdu ve kalabalığa gönderilen videoda görüldüğü gibi “erkek bebekleri” için “biraz ses çıkarmasını” istedi. heyecanaşağıda.

Bekleyen çiftin söylentileri, aynı zamanda 13 yaşındaki bir kızının annesi olan Jhene ile Temmuz ayı başlarında Beverly Hills’e adım attıklarında demlenmeye başladı. Namiko Aşk şarkıcı ile O’Ryan, gözle görülür bir şekilde bir bebek yumruğunu gösteriyor. rağmen yirmi88 işbirlikçiler asla yolda bir bebek hakkında resmi bir açıklama yapmadılar, geziden kısa bir süre sonra, muhteşem, çıplak bir hamile çekimi paylaştılar. InstagramJhene bebeğinin yumruğunu kucaklarken ve Sean, görüldüğü gibi, dünya dışı bir çırpıda yanında gömleksiz dururken burada.

2020 yılının Nisan ayında, Big Sean ve Aiko, flört ve iltifatlarla dolu bir çevrimiçi görüntülü sohbet oturumu sırasında bir etkileşim kurarak hayranlarını coşturdu. “İyi görünüyorsun!” Koca Sean, Jhene’e soğukkanlı davranarak “Oh evet? Neden benimle evlenmiyorsun?” Big Sean, “Yapılıyor. Yolculuk bile yapma.”

Büyük Sean ve Jhene Aiko Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı: İzle – Hollywood Life
Jhene Aiko ve Big Sean bir konser sırasında bebeklerinin cinsiyetini açıkladılar. (Ürdün Strauss/AP/Shutterstock)

Sevimli ileri geri, neredeyse üç yıl sonra Mart 2019’da bir ayrılığı onayladıktan sonra geldi. Ancak çift, işbirliği yapmaya başladıklarında yavaş yavaş birbirlerinin hayatlarına geri döndüler. Yılbaşı gecesi, tatilde birlikte bir selfie paylaşırken, bir kez daha romantizmi ima ediyorlardı. Sonra, Jhene albümünü çıkardığında, Chilombo, Mart 2020’de Sean onu tatlı bir haykırışla herkesin önünde tebrik etti. “Tebrikler bebeğim, bunu hak ettin” diye yazdı. “Seni seviyorum, hepimiz gurur duyuyoruz!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/big-sean-jhene-aiko-reveal-sex-baby-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir