Buster Murdaugh kimdir? Alex Murdaugh’un Hayatta Kalan Oğlu Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Buster Murdaugh kimdir? Alex Murdaugh'un Hayatta Kalan Oğlu Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Görüntü Kredisi: Andrew J Whitaker/AP/Shutterstock

  • Avukat Alex Murdaugh, karısını ve oğlunu öldürmekle suçlanıyor.
  • Alex’in büyük oğlu Buster, cinayetlerin ardından onun kalan tek yakın aile üyesidir.
  • Buster Murdaugh, 21 Şubat Salı günü ilk kez ifade verdi.

Alex Murdaugh’un hayatta kalan oğul Buster tavır aldı tanıklık etmek 21 Şubat Salı günü babasının savunmasında. Duruşma, avukatın oğlunun annesinden bu yana ilk kez konuşması oldu. Maggie Ve kardeşim paul Haziran 2021’de öldürüldü. İfadesi boyunca defalarca gözyaşı döktü. Duruşmanın 25 Ocak’ta başlamasından bu yana 26 yaşındaki Buster, duruşma boyunca savunma tarafında babasının arkasında oturuyor. Buster ve duruşma hakkında bilmeniz gereken her şeyi buradan öğrenin.

Buster Murdaugh kimdir? Alex Murdaugh'un Hayatta Kalan Oğlu Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Buster Murdaugh, babasının davası sırasında mahkemede oturuyordu. (Andrew J Whitaker/AP/Shutterstock)

Alex, karısını ve oğlunu öldürmekle suçlandı

54 yaşındaki Alex Murdaugh, 22 yaşındaki oğlu Paul ve 52 yaşındaki karısı Maggie’nin 7 Haziran 2021’de ailelerinin av köşkünde öldürüldüğünü bildirdi. hasta babasını ziyaret etmek için buluşur. Hem Maggie hem de Paul birden çok kez vuruldu. Alex, Temmuz 2022’de her iki cinayetten de suçlandı. Alex suçsuz olduğunu iddia etti ve savcılar şartlı tahliye olmadan ömür boyu hapis cezası istiyorlar.

Buster, cinayetlerden önce ailesiyle düzenli olarak görüştüğünü söyledi.

Buster, babasının savunması tarafından ifade vermeye çağrıldı. Duygusal ifadesi sırasında Buster, tüm aile üyeleriyle oldukça düzenli bir şekilde iletişim halinde olduğunu söyledi. Edinilen bilgiye göre, hemen hemen her gün aile üyelerinin her biriyle konuştuğunu ifade etti. New York Times. Ailelerini “birbirine sıkı sıkıya bağlı” olarak nitelendirdi. Bugün.

Buster Murdaugh kimdir? Alex Murdaugh'un Hayatta Kalan Oğlu Hakkında Her Şey - Hollywood Life
Alex Murdaugh, cinayet davası sırasında mahkemede görülüyor. (Jeff Blake/AP/Shutterstock)

Buster, cinayet gecesi babasıyla konuştuğunu ifade etti.

Buster, babası adına ifade verirken, iddiaya göre Maggie ve Paul’ü öldürülmüş olarak bulmadan önce babasının onu eve gitmeden önce aradığını açıkladı. Buster, babasının annesini görmeye gittiğini söylemek için aradığını ve ikisinin de öldürüldüğünü iddia ettikten kısa bir süre sonra aradığını açıkladı. “Kulağa tuhaf geldi ve sonra bana annem ve erkek kardeşimin vurulduğunu söyledi” dedi. İnsanlar. “Orada bir dakika oturdum. Şoktaydım.”

Cinayetlerin ardından Buster, bir polis sorgusu sırasında “Onu çok kötü yaptım” dediği iddiasıyla ilgili olarak da ihtilaflı ifade verdi. Alex’in oğlu, babasının “Ben” yerine “Onlar” dediğinin açık olduğunu söyledi.

Babasının cinayetlere üzüldüğünü söyledi

Alex, cinayetleri öğrendikten sonra hemen babasının yanına gittiğini söyledi. Buster, babasının cinayetlere nasıl tepki verdiği sorulduğunda, Alex’in Maggie ve Paul’ün ölümlerinden “kalbi kırıldığını” açıkladı. “Kapıdan içeri girdim ve onu gördüm, sarıldım” dedi. “Yok edildi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-buster-murdaugh-alex-son-5036327/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir