Burada Onlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin – Hollywood Life


Burada Onlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Snorlax/MEGA

Adam Levine43 ve Behati Prinsloo34 yaşındaki, aşklarını yıllar boyunca gururla sergilediler ve romantizmi ve sonunda evlilikleri, yakında üç çocuğunun ebeveyni olmalarına yol açtı. Çift, yavrularıyla ilgili çok fazla fotoğraf veya ayrıntıyı kamuoyunda paylaşmasa da, anne ve baba olma sevgilerini sosyal medyadaki röportajlarda ve paylaşımlarda ifade etmekten çekinmediler. İki kızı hakkında daha fazla bilgi edinin, Tozlu Gül Levine5 ve Gio Grace Levine4 ve yakın gelecekte doğacak olan üçüncü çocukları.

Tozlu Gül Levine

Adam Levine, Behati Prinsloo
Adam Levine ve Behati Prinsloo, kızları Dusty Rose ile yürüyüş yaparken. (Snorlax/MEGA)

Dusty Rose, Adam ve Behati’nin ilk çocuğu. Çiftin evlenmesinden iki yıl sonra 2016’da doğdu ve sadece bazı önemli olaylarda onlarla birlikte ortaya çıktı. Behati, en büyük çocuğuyla hamileliğini ilk olarak Mart 2016’da duyurdu ve Eylül’de doğumunun ardından Adam, göğsünde uyuyan yenidoğanın sevimli bir fotoğrafını paylaştı. İki ay sonra ilkini paylaştı. halka açık fotoğraf bir kumsalda poz veren üç kişilik aileden biri. “İhtiyacım olan her şey tam burada, ”diye yazdı başlıkta.

Ayrıca bir röportajda yeni bir baba olmaktan bahsetti. Ryan Seacrest ile Yayında, Dusty’nin doğumundan sadece birkaç hafta sonra. “Üç haftadır ebeveynim; neyi biliyorum?” dedi. “Hiçbir şey bilmiyorum, ama dürüst olmak gerekirse, güzelliğinin bir parçası. Pek çok içgüdü, harekete geçen ve harekete geçen pek çok şey var. Bu güzel bir deneyim.”

Gio Grace Levine

Behati, Eylül 2017’ye kadar kendisine ve Adam’ın ikinci çocuğu Gio Grace’e hamile kalmaya devam etti. Hamileliğini, bebeğinin yumruğunu gösteren bir sosyal medya fotoğrafıyla duyurdu ve başlığına “ROUND 2…” yazdı. Kız bebek geldi. Şubat 2018 ve dünyaya çok iyi bir giriş yaptı. sevimli fotoğraf onun ayağından. “Babasının ayak parmakları mı var?” Behati fotoğrafa açıklama yaptı. Ablası gibi, Gio da arada bir ailesiyle birlikte görüldü.

Adam, bir röportajda Gio ve Dusty’nin kişilikleri hakkında konuştu. Ellen DeGeneres, ve eski onun gibi müziği sevdiğini itiraf etti. 2019’da Ellen’a “Gio müziği seviyor” dedi. “Ama evet, Dusty menajer, biliyor musun? Yetenek Gio, menajer Dusty.”

Üçüncü Bebek Müstakbel

Büyük miktarda spekülasyondan sonra Adam ve Behati, Eylül 2022’de Instagram’da bir bebek yumru fotoğrafıyla üçüncü çocuklarını beklediklerini açıkladılar. Yakında üç çocuk annesi olacak olan, ayakta durduğunu gösteren bir pencerede duruyordu ve fotoğraf çekerken bir ekin üst ve pantolon poz. “Son zamanlarda” yazdı. Fotoğraf yayınlandığında fırındaki çörek hakkında başka bir bilgi verilmedi, ancak bir kaynak bize eklemeden ve ekmekten memnun olduklarını söyledi. Maroon 5 solist bir erkek çocuk için “umut ediyordu”.

“Behati ve Adam, üç numaralı bebek için daha mutlu olamazdı. Her zaman büyük bir aileye sahip olmak istediklerini biliyorlardı, bu yüzden bu hoş bir nimet, ”dedi. HollywoodYaşam. “Behati, çocuklarına hiç sahip olmadığı kardeşlerini vermek istediği için birkaç çocuk istediğini her zaman biliyordu. Ve Adam büyük bir aileden geliyor, yani gerçekten bildiği tek şey bu.”

İçeriden biri, “Adam kesinlikle kızlarına tapıyor ve kız babası olmayı dünyadaki her şeyden daha çok seviyor,” diye devam etti. “Her iki şekilde de heyecanlanacaktı ve elbette sadece bebeğin sağlıklı olmasını istiyor. Ama derinlerde Adam, gerçekten bu sefer bir erkek olabileceğini umuyor. İkisi de kendinden geçmiş durumda ve ailelerini daha da büyütmek için sabırsızlanıyorlar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/adam-levine-behati-prinsloo-kids-4848084/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir