Burada İki Çocuğu Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin – Hollywood Life


Burada İki Çocuğu Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

  • Jaclyn Smith, oyuncu.
  • Onun iki çocuğu var.
  • 1997’den beri Brad Allen ile evli.
  • Jaclyn kısa süre önce Wren adında yeni bir torunu karşıladı.

Jaclyn Smith, 77, yetenekli bir aktris ve iş kadını olarak biliniyor olabilir ama aynı zamanda düşkün bir anne. Güzel, oğlu da dahil olmak üzere iki çocuğu paylaşıyor Gaston41 ve kızı Spencer37, eski kocasıyla Tony Richmond80. Yıllar boyunca yavrularıyla hayatından kesitler paylaştı ve sevinci, ister fotoğraf ister video olsun, her zaman açık.

Jaclyn, 2008 yılında yaptığı bir röportajda ailesi hakkında, “Kendi çocuğunuz olduğunda, en ince ayrıntısına kadar çalışıyorsunuz, ödevleri yapıyorsunuz ve her şeyi tam olarak yapmak istiyorsunuz,” dedi. Kadınlar Günü. “Ama hayatta öyle bir noktaya gelirsin ki bu anların hazineler olduğunu anlarsın ve her şey bundan ibarettir.”

Aşağıda Gaston ve Spencer hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gaston Richmond

Gaston, Jaclyn ve Tony’nin birlikte en büyük çocuğu. 1982’de doğdu ve babasının sinematografi kariyerine benzer bir kariyere öncülük etti. Profesyonel bir film yapımcısı olan Gaston, Netflix’inkiler de dahil olmak üzere çeşitli filmlerde ve televizyon dizilerinde kamera asistanı olarak çalıştı. atipik 2017’de bölümler Mühür ekibive Beşli Parti 2020’de yeniden başlatın. 2021 filminin kamera çalışmasına da yardım etti, Hashtag Kutsanmış: Film.

Jaclyn Smith, Tony Richmond, Gaston
Jaclyn, bebekken Gaston’la bir aile fotoğrafında. (Sıçrama Haberleri)

Jaclyn aldı instagram Unutulmaz anları Gaston ile birçok kez paylaşmak için. Muhteşem bir 2021 fotoğrafında, gülümserken onunla poz verdi ve başlıkta ona “parıldayan oğlum” dedi. Ayrıca Mart 2021’de 39 yaşına geldiğinde ona tatlı bir doğum günü hediyesi paylaştı. “Bu gezegene sağ salim geldi ve beni dünyanın en mutlu kadını yaptı. Yürümeden önce sörf yapmaya başlamış gibi… Her zaman meraklı, en nazik, en hassas kalple derinden gözlemci, ”diye yazdı birkaç fotoğraf onun ilk doğanı. “Bu gezegendeki en sevdiğim insanlardan biri olmaya devam ediyor. Gaston, sen her zaman benim oğlum olacaksın. 39. yaş günün kutlu olsun!”

Gaston ikinci kızını kucağına aldı. Wren Jaclyn Richmond25 Nisan 2023 tarihinde annesinin adını verdiği. Yukarıdaki gönderide duyurduğu yeni gelen, Jaclyn’i üçüncü kez büyükanne yaptı. Gaston aynı zamanda en büyük kızının da babası. Olivia Rose Richmond2019 doğumlu.

Spencer Margaret Richmond

Jaclyn Smith, Spencer
Jaclyn ve kızı Spencer. (Sıçrama Haberleri)

Spencer, Jaclyn ve Tony’nin ikinci ve en küçük çocuğu. 1985’te doğdu ve büyüyünce annesi kadar güzel oldu. Gaston’da olduğu gibi, Jaclyn de Spencer’a çok yakın ve onunla sosyal medyada sık sık mutlu anları paylaşıyor. Spencer, 2015 yılında ikili Jaclyn’in Kmart koleksiyonunu tanıttığında annesiyle birlikte modellik yaptı ve 2017’de birlikte Spencer by Jaclyn Smith adlı bir bebek koleksiyonu oluşturdular. Çizgi, Spencer’ın kızından ilham aldı OlmakJaclyn’i ilk kez büyükanne yapan aynı yıl doğdu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jaclyn-smith-kids-5082712/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir