Burada Holly Bullough Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Joe Bachie


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jeff Dean/AP/Shutterstock

  • Joe Bachie, Cincinatti Bengals’ta defans oyuncusu.
  • Ayrıca Philadephia Eagles ve New Orleans Saints için oynadı.
  • Joe ve kız arkadaşı Holly Bullough, 2017’den beri çıkıyor.

olarak Cincinatti Bengals karşı Konferans Şampiyonası için kendilerini hazırlar. Kansas Şehri Şefleri 29 Ocak Pazar günü defans oyuncusu Joe Bachie takımın başındadır. Bengals’in Şubat 2022’de Super Bowl’da Los Angeles Rams’a yenildiğini hatırlayacaksınız, bu nedenle takım tekrar nihai eşleşmeye ulaşmayı umuyorsa risk yüksektir.

Ve perde arkasında, uzun süredir kız arkadaşı ve fitness uzmanı Holly Bullough hemen arkasında, ona tezahürat yapıyor. Joe, internette sevgilisi hakkında son derece açık sözlü ve sık sık onun hakkında onun hakkında paylaşımlar yapıyor. instagram hesap. İşte Pazar günkü büyük maç öncesinde kilit oyuncunun kız arkadaşı hakkında bilinmesi gerekenler!

Üniversitede Joe ile tanıştı.

Joe Bachie
Joe Bachie (Jeff Dean/AP/Shutterstock)

Göre Nicki Swift, Joe ve Holly, ikisi de Michigan Eyalet Üniversitesi’ne giderken üniversitede tanıştılar! Aslında, bir Instagram gönderisi 22 Kasım 2018’den itibaren, üniversite aşıklarının ne kadar süredir birlikte olduklarını belgeledi. “14 aydır çıkıyoruz ve sonunda onun bir parça turta yediğine tanık oldum,” diye ikilinin, Holly’nin ince bir figürü ortaya çıkaran bir ekin giydiği bir resmini yazdı. Başlığı kalp ve alev emojileriyle noktaladı ve hayranlara #MutluŞükran Günü diledi. 2017’de bir zamandan beri çıkıyorlar.

Holly çevrimiçi fitness koçunda

işine göre instagram hesabı, Holly, Body By Holly, LLC için bir “çevrimiçi fitness koçu”. “Kadınların sıfır kısıtlama olmaksızın kuvvet antrenmanı ve beslenme yoluyla özgüvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olma” konusunda uzmanlaşmıştır ve ayrıca “talep üzerine egzersizler” başlatır. Holly, zorlu antrenmanlarının müşteriler için neler sağlayabileceğini gösterirken sık sık spor salonundan ve stüdyodan kavurucu fotoğraflar paylaşıyor. Ve açıkça kariyerini seviyor!

“Fitness yolculuğumun bana öğrettikleri!!!” sarışın güzel, 16 Kasım 2022’de bir fitness videosuna kısmen altyazı ekledi. “İlerleme videosunun tamamı boyunca nasıl GÜLÜYORUM. Gülümsüyorum çünkü kendi tercih ettiğiniz egzersiz şekliyle sürekli olarak kendiniz üzerinde çalışabilmek en güzel ve ödüllendirici duygu.

O erkeğini seviyor

Holly, 8 Aralık 2022’de Instagram’da hürmet etmek ünlü sevgilisine Çiftin kliplerini ve fotoğraflarını içeren bir video montajının yanı sıra, “Seni kardeşimin kanepesinde uyuyan adam olarak tanımaktan şimdi 5+ yıllık erkek arkadaşıma kadar, yanımda olduğun için kesinlikle minnettarım joey adam! !! (Size bir gün nasıl tanıştığımızın hikayesini anlatmam gerekiyor LOL).”

Montajda, Joe’nun “çok içtiğini”, “çok dans ettiğini”, “arkadaşlarına yapıştığını” belirtti ve ondan onunla New Orleans’a taşınmasını istedi – tabii ki sonunda Cincinatti’ye indiler. bunu fritözle yaptıkları konusunda şaka yapıyor.

Holly, Joe ile seyahat etmeyi sever

Kasım 2022 tarihli bir gönderide Holly, Tampa, Florida’ya yaptığı bir geziden bir atlıkarınca resim paylaştı ve eşit derecede atletik sevgilisiyle seyahat etmeyi açıkça seviyor. Holly, ikilinin kayıkla gezdiği, yemek yediği ve dokuzlara kadar giyindiği fotoğraflarının yanı sıra, “Tampa, SEN BİR ŞAHISSIN. Geçen hafta en sevdiğimiz şehirlerden birinde aileniz ve arkadaşlarınızla müthiş bir patlama yaşadık! İYİ GEÇİRİLMİŞ BİR HAFTA SONU. Cincy’ye geri dönüyoruz!!!!”

O onun en büyük amigo kızı

Joe Bachie
Joe ve Holly 2017’de bir ara çıkmaya başladılar. (Oyuncu/AP/Shutterstock)

Fitness tutkunu açıkça Joe’nun en büyük amigo kızıdır. “Bu çılgın yaşam tarzının her dakikasını içinize çekiyoruz!!!🧡🖤” yazdı 2021 Bengals maçında arkadaşlarınızla video kliplerin yanı sıra. “Joey hayalini gerçekleştirirken yanında olduğu için inanılmaz derecede müteşekkir ve minnettarım!!! Cidden bu DÜNYADA sevdiklerinizin ONLARIN sevdiği şeyi yapmasını izlemekten daha iyi bir şey yok ve eminim çoğunuz benimle aynı fikirde olacaktır. Gelecek hafta aynı saatte!?”

“Sevdiğin şeyi yaptığını görmek çok güzel #49 !!!!! 🖤 ​​seni özledik !!!!” 23 Ekim 2022’de sevimli bir çift fotoğrafının yanında yazdı.

Joe, desteğini herkesin önünde kabul ediyor. “Perde arkasındaki kaya olduğu için buna özel s/o!” 9 Ocak 2023’te çiftin bir Instagram fotoğrafına altyazı ekledi. “Sevgi ve destek eşsiz bebeğim. Ayrıca piyasadaki en iyi kapşonlu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/joe-bachie-girlfriend-5014664/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir