Bunu Yapmayı Savunuyor – Hollywood Life


Bunu Yapmayı Savunuyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

kim Kardashian Bu yılın başlarında Met Gala elbisesine sığdırmak için üç haftada 16 kilo verme kararını savunuyor. “Sağlıksız bir şey yapmadım” dedi New York Times. “Bana göre, ‘Tamam, Christian Bale bunu bir film rolü için yapabilir ve bu kabul edilebilir.’ Hatta Renee zellweger bir rol için kilo aldı. Hepsi benim için aynı. ‘Hey millet, neden kısa sürede kilo vermiyorsunuz?’ demiyordum.

Christian, film rolleri için çok fazla kilo aldı ve verdi. En önemlisi, 2005’teki rolü için dört ayda 50 pounddan fazla düştü. Makinist daha önce kilo aldıktan sonra Amerikalı psikopat. Oyuncu, filme hazırlanırken günde sade kahve, bir elma ve bir kutu ton balığı diyeti yaptığını söyledi. Bu süre zarfında günde 200 kaloriden az tüketiyordu.

kim Kardashian
Kim Kardashian, Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Bu arada Kim, Met Gala’dan üç hafta önce galaya uymadığını öğrendi. Marilyn Monroe yüksek profilli etkinliğe giyeceği elbise. Sauna kıyafeti giyerek günde iki kez çalışmaya başladı ve tüm şeker ve karbonhidratları kesti. “Kendimi aç bırakmadım ama çok katıydım” dedi. moda. Kim, itirafını yaptıktan sonra ne kadar hızlı kilo verdiğiyle ilgili sosyal medyada tepkiler almaya başladı.

christina balya
Christian Bale ‘Makinist’ filminde. (Nicolas Geller/Paramount Classics/Kobal/Shutterstock)

Ancak, realite yıldızı için elbiseye uyması önemliydi. Aslında, eğer yeterince kilo vermemişse, dedi. topluluğa girmek için Met Gala’yı tamamen atlamış olurdu. “Sadece gidemezdim, ki bu önemli olmazdı” dedi. “Bu hedefe ulaşmak benim için önemliydi.”

Tabii ki, Kim etkinliğe katıldı ve erkek arkadaşı vardı. Pete Davidson, onun yanında. Elbise arkada tamamen kapanmadı, ancak Kim açıklığı kapatmak için omuzlarından beyaz bir önlük giydi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/kim-kardashian-weight-loss-met-gala-christian-bale-interview/

Yorum yapın

SMM Panel