Bunlar Küçük Mutfaklar İçin Amazon’un En İyi Aletleri


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

En iyi mutfak aletlerini satın alırken dikkate alınması gereken çok şey var. Bir cihazın fiyatını, boyutunu ve işlevselliğini ve ne sıklıkta kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Aslında kullanıma sokun.

Oradan alışveriş yapmak için tonlarca seçeneğiniz olduğunu biliyoruz, ancak daha küçük alanlar için mutfak aletleri ararken bu görev daha zor olabilir. Dünyadaki tüm tezgah veya dolap alanına sahip değilseniz, mükemmel cihazları tam olarak belirlemek daha da stresli hale gelir.

Bu nedenle, özellikle alan sizin tarafınızda değilse, piyasadaki en iyi mutfak aletlerinden bazılarını topladık. Kahvaltı hazırlama istasyonlarından mutfak robotlarına kadar her şey bu listede var. En uygun ve uygun fiyatlı kompakt cihazlardan bazılarını bulmak için ilerlemeye devam edin. Spoiler: Hepsi Amazon’dan satın alınabilir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375051/these-are-the-best-appliances-from-amazon-for-small-kitchens?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir