Bunlar Bizi Şok Eden Ünlülerin Anıları


Tarafından kendileri için dökülen çok fazla çayı yudumladıktan sonra yanık hisseden başka biri var mı? Prens Harry?

Patlayıcı hatırasında Kıyamamakkraliyet, monarşide hayatın gerçekte nasıl bir şey olduğuna dair samimi hikayelerle bizi eğlendirmeye ve özellikle aile üyeleriyle, özellikle de aile üyeleriyle olan büyük anlaşmazlığını detaylandırmaya geldiğinde, aşırı paylaşım yaptı ve gereğinden fazla teslim oldu. Prens William. Ve yine de, 416 sayfalık kitapta attığı tüm bombalara rağmen, Harry saklanmak için eğilmekle pek ilgilenmiyordu.

Harry gazeteciye “Dürüstlüğün köprüleri nasıl yaktığından emin değilim” dedi. Tom Bradby 8 Ocak’ta bir ITV röportajında. “Biliyorsun, sessizlik sadece taciz edenin taciz etmesine izin verir, değil mi? Yani, sessiz kalmanın işleri nasıl daha iyi hale getireceğini bilmiyorum. Gerçekten inandığım şey bu.”

Harry, hikayelerini kendi şartlarına göre paylaşmak için kaleme alan en son ünlü. Jessica Simpson ve Matthew Perry daha önce halka açık kitaplar haline gelmek için manşetlere girerek, ilgili ayıklık yolculuklarını detaylandırıyor. Artı, Jennette McCurdy, Matthew McConaughey ve diğer aktörler, Hollywood’da hayatın gerçekte nasıl olduğunu ortaya çıkardı. Spoiler uyarısı: Her zaman çok çekici değil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361385/the-12-most-shocking-celebrity-memoirsincluding-prince-harry-s-lessigreatersparelessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir