Bugüne Kadarki En Ünlü Romanları – Hollywood Life


Camila Mendes ve Charles Melton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Camila Mendes hit CW şovunda Veronica’nın rolünü aldıktan sonra hızla A-listesi statüsüne yükseldi, Riverdale. Ayrıca, sektördeki diğer büyük isimlerden bazılarıyla birlikte hareket etti. sophie turnerNetflix’in yaklaşan özelliğinde Yabancı insanlar. tarafından sorulduğunda Elle Şöhretin onun için ne anlama geldiğini söyleyen Camila, “Şöhreti bir intikam eylemi olarak kullanabilirsin. Şöhret, ‘Şimdi bana bak’ demek için harika bir araçtır. Ve kesinlikle kariyerimin başında böyle hissettim. ‘Hey, beni mahveden tüm eski sevgililer! Aramız bozulan tüm dostluklar! Bak! Senden ayrı kalmak aslında benim için çok iyi oldu!’ Ama günün sonunda bu gerçek değil.”

Camila’nın tüm başarısıyla kesinlikle kıskanabileceği birkaç eski sevgilisi var. Ancak, böyle stresli bir sektörde flört etmenin ne kadar zor olabileceği konusunda açık. Camila’nın ilişki geçmişini okumak için aşağıya bakın!

Camila Mendes
Camila Mendes, yıllardır eğlence sektörünün içinde ve dışında birkaç kişiyle çıktı (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Ian Wallace

Mendes ve görüntü yönetmeni Ian Wallace 2013 ile 2017 yılları arasında Ağır. Üçüncü yıldönümleri için oyuncu, eski sevgilisine o zamandan beri silinmiş bir haraç yayınladı. Onunla bir fotoğrafın yanına “Bu büyücüyle üç yıl” yazdı. “Bana verdiğiniz sonsuz ilham ve koşulsuz sevgi için minnettarım. Seni çok seviyorum Ian Wallace ve ne kadar nadir ve özel olduğunu tam olarak deneyimlediğim için şanslıyım. Mutlu yıllar, aşkım.” Ne yazık ki, yıldönümlerinden çok kısa bir süre sonra ayrıldılar.

Victor Houston

Victor Houston ve Camila 2018’de çıkmaya başladı ve Palmiye Yayları aktris romantizmi onayladı E! Haberler o yıl Los Angeles’ Beautycon etkinliğinde. Bir kaynak yayına, ikisinin Nisan ayından beri çıktığını ve birbirlerini Florida’daki yakındaki liselerden tanıdıklarını söyledi. Onaylamadan önce Camila şunları söyledi: Naylon aşk hayatında aktör olmayan bir “olasılık” olduğunu söyledi. “Ve bence, neden bu kadar harika. Sektörün tamamen dışında olan biri. Komik çünkü bu konuda konuşmakta daha çok tereddüt ediyorum çünkü onun bunu okumasını istemiyorum” diye açıkladı. Camila, ilişkiyi ağustos ayında sonlandırdı. E! Haberler “artık bu ilişkide olmaya hazır olmadığını” iddia etti.

Charles Melton

Camila Mendes ve Charles Melton
‘Riverdale’ başrol oyuncuları Camila Mendes ve Charles Melton, 2018 ve 2019 yılları arasında çıktı (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Camila ve Charles Melton Eylül 2018’de aktris, oyuncu kadrosunun bir fotoğrafını (aşağıda görülüyor) paylaştığında bazı sevgili söylentileri uyandırdı. Riverdale tatilde. Anlık görüntü Camila ve Charles’ın bir havluyu paylaştığını ve biraz rahat göründüğünü gösterdi. Ertesi ay ilişkilerini halka açtılar ve o andan itibaren romantizmlerini hiç gizlemediler. “Bunu yaptım çünkü insanlar spekülasyon yapıyordu. Normal bir hayat yaşayabilmek istiyorum. ‘Evet, bu kişiyle çıkıyorum – ne olmuş yani?’ Ama ben konuşmaya devam edecek türden bir insanım ve sonra birdenbire çok fazla şey söyledim. Yine de onu öpebilmek ve bunu düşünmemek istiyorum” dedi. Fox Haber Aralık 2018’de neden yeni ilişkisini saklamayı bıraktığı hakkında. Haziran 2019’da muhabbet kuşları hala güçleniyordu ve hatta Paris’te Eyfel Kulesi yakınında tatlı bir kucaklamada görüldüler.

Ancak, yılın sonunda çift splitsville’e gitti. Çifte yakın bir kaynak, “Cami ve Charles birkaç aydır ayrılar” dedi. E! Haberler Aralık 2019’da. “İlişkileri çok hızlı bir şekilde tırmandı ve şimdi işlerine ve kendilerine odaklanmak için zaman alıyorlar.”

Grayson Vaughan

Camila fotoğrafçıyla birlikte görüntülendi Grayson Vaughan 2020 yazı boyunca ve o yılın 3 Eylül’ünde PDA dolu bir fotoğrafla Instagram’da resmiyet kazandı. Fotoğrafta özel jette öpüşen tatlı çift görülüyor. Camila, “Uzak mesafeli bir aşk” dedi. Ancak, aşkları 2021 Mart’ında sona ermişti ve bir kaynaktan ayrıldıklarını doğruladı. E! Haberler. “Hiç drama yoktu ve onlar hala arkadaş. İlişkileri sadece seyrini sürdürdü, ”diye kaydetti içeriden.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/camila-mendes-boyfriend/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir