Budweiser, Super Bowl’dan Önce 4 Bebek Clydesdale’ı Tanıtıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Budweiser, Super Bowl'dan Önce 4 Bebek Clydesdale'ı Tanıtıyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jeff Roberson/AP/Shutterstock

Dört yeni doğmuş bebek Clydesdale atı, Budweiser, bir Super Bowl 2023 izleme partisine ev sahipliği yaparak ilk çıkışlarını yapıyorlar ve onlara inanmak için bu sevimli hayvanları görmeniz gerekiyor. 6 Şubat’ta Twitter’da yayınlanan fotoğraflarda, söz konusu bebekler – dahil olanlar Çavuş, Stinger, baronVe Ustura – fotoğraf çekimleri için kibarca sıraya girdiler. İkisinin beyazla daha açık, tüylü kahverengi bir kürkü vardı ve diğer ikisinin daha koyu kahverengi kürkü vardı. Ancak kusursuz, sağlam Budweiser Clydesdale görünümü kesinlikle orada ve onlar büyük bir ahırda poz verirken bebek çok sevimli bir şekilde utangaç görünüyordu. “Walter Springs Ranch başlangıç ​​serisiyle tanışın!” Warm Springs Ranch’in tweet’inin açıklamasını okuyun.

Buna göre İNSANLARMinikler, 12 Şubat Pazar günü Anheuser-Busch eşliğinde “Futbol ve Taylar SBLVII Super Bowl İzleme Partisi”ne ev sahipliği yapacak. Bu, türünün ilk örneği ve her biri zaten ünlü olan tayların Ocak ayında doğduğu Missouri, Boonville’deki Warm Springs Çiftliği’nde yapılacak. Etkinliğe 100 $’lık bir bilet, hayranlara Super Bowl’u izlerken hayvanlarla tanışıp fotoğraflarını çekme ve akşam yemeğinin ve biraların (doğal olarak) tadını çıkarma şansı verir.

Budweiser Clydesdales
Budweiser Clydesdales (Jeff Roberson/AP/Shutterstock)

Budweiser Clydesdales, markadan neredeyse ayrılamaz. Hayranlar, onların bakire karda görkemli bir şekilde ilerlediğini, kıraç çayırlarda gök gürültüsünü ve yıllar boyunca bira reklamlarında tatil çanlarını neşeyle şıngırdattığını gördüklerini hatırlayacaklar. Bir 2017 Super Bowl reklamı, Alman göçmenler Anheuser ve Busch’un efsanevi ortaklığının geçmişini, büyüleyici atların yer aldığı bir kamera hücresiyle öne çıkardı.

Ve bu belirli taylar, olağan reklamların bir parçası olamayacak kadar küçük olsalar da, Budweiser, Super Bowl reklamında şimdiden avantajlı bir başlangıç ​​yaptı. Kevin pastırması Ve Metro Patlaması. Reklam, aynı derecede ikonik olsa da biraz farklı bir açı alıyor. Kevin reklamda “Bütün insanların birbirinden altı derece uzakta olduğunu söylüyorlar” diyor. “Ama bazıları sadece altılı paket uzak. Aynı ruhu paylaşan insanlar aynı birayı paylaşırlar.” Reklam, akılda kalan “Bud senin için” sloganıyla sona eriyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/budweiser-baby-clydesdales-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir