Bu Yıldızlarla Dolu Oscar 2023 Kamera Arkası Resimleri Bir Ödülü Hak Ediyor


Gelecek yıla kadar, Oscar!

tarafından düzenlenen Oscar 2023 töreni Jimmy Kimmel12 Mart’ta Los Angeles’taki Dolby Theatre’dan canlı yayınlandı. Büyük gecede her şey vardı: ışıltılı kırmızı halı modası, dokunaklı haraçlar, yıldızlarla dolu performanslar Rihanna Ve Lady Gaga) ve tabii ki ödüller!

Hangisinden bahsetmişken, Her Şey Her Yerde Aynı Anda yedi Akademi Ödülünü eve götürerek şovu kasıp kavurdu. Sadece En İyi Film Ödülü’nü almakla kalmadı, aynı zamanda film yapımcıları da kazandı. Daniel Kwan Ve Daniel Scheinert yönetmenlikleri ve özgün senaryolarıyla da onurlandırıldılar. Ek olarak, paul rogers film kurgusu ile tanındı ve michelle yeoh, Ke Huy Quan Ve Jamie Lee Curtis sırasıyla başrol ve yardımcı rollerdeki oyunculuklarıyla Oscar kazandı.

Diğer kazananlar dahil Batı cephesinde her şey sakin– En İyi Sinematografi ve En İyi Uluslararası Uzun Metrajlı Film dahil olmak üzere dört Oscar alan – ve bu Balinaile Brendan Fraser‘in başrol oyuncusu Akademi Ödülü, iki ödülü arasında yer alıyor (tüm listeye buradan bakın).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367792/these-oscars-2023-behind-the-scenes-photos-of-rihanna-ke-huy-quan-and-more-deserve-an-award?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir