Bu Yıldızlar Neden Hamilelik Kaybı Hakkında Açılıyor?


Zulay ile yedi hafta oldu, Kevin ile birlikte koronavirüs pandemisine karar verdikten sadece birkaç ay sonra ve ardından ortak endüstrilerinin kapanması, ailelerini kurmaya başlamak için mükemmel bir zaman sağladı. “Tamam, her şey kapandı. Stüdyolar kapalı. Ajanslar kapalı. Bu bizim zamanımız” dedim. “Gördüğünüz gibi, planladığımız gibi değildi.”

Bunun yerine, kaybının fiziksel acısıyla uğraşırken (“Bir gün düşük yapmazsınız ve bu, fiziksel olarak bile geçer. Vücudunuzun iyileşmesi gereken uzun bir süre bu şeyin içindesiniz”) iç kargaşa onu neredeyse yok etti. “Utanıyorsunuz, ‘Vay canına, vücudum yapamadı’ gibi hissediyorsunuz” Seni Sevmek Yanlışsa aktris.

“Kendi kendime her nedeni düşündüğümü hatırlıyorum, yaptığım ve yapmadığım her şeyi gerçekten mikroanaliz ettim” diye devam etti. “O gece eve çok geç gittim ve o çukurun üzerinden geçtim.”

O gece annesinin evinden ayrılmasına izin verdiği için ailesini bile suçladı. “Kendinize karşı hissettiğiniz o kadar çok boşluk, utanç ve öfke var ki,” diye açıkladı. “Doktoruma kızgındım. Kendi ailem de dahil olmak üzere herkese bir süreliğine saldırdım. ‘Neden bunu yapmama izin verdiniz?’ gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1261039/hollywood-shares-all-what-it-s-like-to-cope-with-pregnancy-loss?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir