Bu Yaz Yalnız Seyahat Ediyorsanız Yanınıza Almanız Gereken 13 Şey


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Tek başına seyahate çıkmanın özgürleştirici bir deneyim olduğu inkar edilemez. Yalnız seyahatler süper rahatlatıcı ve meditatif bir gezi olabilir, ancak bir tatilde gevşemek kadar, güvenli bir şekilde seyahat etmek de aynı derecede önemlidir.

Bu nedenle, gideceğiniz yer ne olursa olsun, bavul listenize eklemeniz gereken tek başına seyahat için temel malzemeleri aradık. İster sahil kenarında dinlenmek için tropikal bir destinasyona gidiyor olun, ister doğayla bağ kurmak için kamp gezisine çıkmak isteyin, her yalnız gezginin yanınıza alması gereken birkaç olmazsa olmaz eşya vardır.

İtibaren güvenlik alarmları Ve filtrelenmiş su şişeleri ile taşınabilir kapı kilitleri ve daha fazlası, bu paketleme kılavuzu, yola çıkmadan veya jet sosyete çıkmadan önce satın almayı unutamayacağınız tüm öğelere sahiptir.

İleride, Anma Günü Hafta Sonu ve yaz tatili öncesinde yalnız seyahat seçimlerimizi satın alın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367154/13-things-to-pack-if-you-re-traveling-alone-for-a-safe-fun-and-relaxing-solo-vacation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir