Bu Yaz Rutininize Ekleyeceğiniz Uygun Fiyatlı Serinletici Güzellik Ürünleri


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Soğutucu pijamalardan portatif boyun fanlarına, en beğenilen yastıklardan klimalarda kaçırılmayacak fırsatlara kadar, yaz boyunca rahat ve serin kalmanız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri size getiriyoruz. Ancak soğutma ürünleri fanlar ve nefes alabilen kumaşlarla sınırlı değildir. Aslında yaz sıcağında hayatta kalmak için alabileceğiniz çeşitli güzellik ürünleri de var.

Örneğin, yaz için sevdiğimiz bir ürün, Laneige Su Bankası Mavi Hyaluronik Jel Nemlendirici. Pürüzsüz, hafif, yağsız ve süper nemlendiricidir. Hemen kayar ve cilt üzerinde çok havalı hisseder. Bir Sephora yorumcusu, çok ferahlatıcı olduğunu, “sıcak bir günde bir mojito içeceği” gibi olduğunu söyledi. Hatta daha da iyi hale getirmek için güzellik buzdolabınıza koyabilirsiniz.

İtibaren kült-fave soğutma çubukları ile lüks yüz sisleribu yaz rutininize eklemek isteyeceğiniz bazı serinletici güzellik ürünlerini bir araya getirdik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339868/affordable-beauty-products-that-will-keep-your-skin-feeling-cool-refreshed-this-summer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir