Bu Yaz Evi Yıldızları 7. Sezon için Geri Dönmeyecek


Hamptons bu yıl çok daha farklı görünmek üzere.

Neden? Niye? Üç oyuncu kadrosu çıkıyor Yazlık dahil olmak üzere yedinci sezon öncesinde Luke Gülbranson, Andrea Denver ve alex wach, E! Haber teyit edebilir.

Luke 28 Haziran’da Instagram Live’da “Şovda olduğum son üç yıl için son derece müteşekkirim” dedi. “Arkadaşlarımı çok özleyeceğim. Yazı onlarla geçiremeyeceğim. Kalbimi kırıyor ama iyi vakit geçireceklerini biliyorum ve yine de iletişim halinde olacağız.”

Minnesotalı oyuncu Bravo serisine dördüncü sezonda katıldı ve başrol oyuncusuyla aşk yaşayarak hızla bir sıçrama yaptı. hannah berner. Daha sonra yıldız olmaya devam etti YazlıkGüney Cazibesi kopup fırlamak kış evi, ilk kez beşinci sezonda Luke’unkinden kısa bir süre sonra gelen Andrea’nın yaptığı gibi. Ev arkadaşıyla flört etti Paige DeSorboama sonunda onunla bir ilişki sürdürebilmesi için bir kenara atıldı. craig conover.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336207/these-summer-house-stars-won-t-be-returning-for-season-7?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir