Bu Yaz Evcil Hayvanlarınızı Güvende ve Serin Tutacak 15 Ürün


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Dört Temmuz yaklaşıyor, yani aile eğlencesiyle dolu bir hafta sonu yaklaşıyor! Vatansever görünümünüzü toplayıp tırnaklarınızı kırmızı, beyaz ve maviye boyarken ve arka bahçenizi misafirleri eğlendirmek için hazırlarken, tüylü ihtiyaçlarınızı unutmayın!

4 Temmuz’un çoğu hayvan için tetikleyici olabilen havai fişeklerle eş anlamlı olduğu düşünülürse, şu şekilde bir desteğe ihtiyacınız olabilir: sakinleştirici ikramlar ve Aksesuarlar. Veya Bağımsızlık Günü’nü havuzda, plajda veya gölde geçiriyorsanız, kesinlikle almak isteyeceksiniz. uygun su güvenlik ekipmanı senin yavru için. Ya da belki dışarıda, batmakta olan güneşin altında Amerika’yı kutluyorsunuz. Bu durumda, köpeğiniz veya kediniz soğutma yatağı veya havuz.

4 Temmuz planlarınız ne olursa olsun, tüylü arkadaşlarınızı serin, sakin ve aklı başında tutmak için gereken tüm temel bilgileri bir araya getirdik!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1284290/14-products-to-keep-your-pets-safe-cool-this-summer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel