Bu Yaldızlı Çağ Yıldızı Ayrılıyor Ama Hepsi Kötü Haber Değil


1880’lerde insanların her zaman söylediği gibi: Evlat, hoşçakal!

çıkıyor Yaldızlı Çağ yıldız Louisa Jacobson‘ın terkedilmiş kahramanı Marian Brook, gelecek sezon operada sessizce acı çekmek zorunda kalmayacak. Bir zamanlar nişanlısı Tom Raikes tarafından oynanan Thomas horozibiğiHBO dizisinin ikinci sezonu için geri dönmeyecek.

Sezonun ilk finalinde, Marian’ın kalbinin fırsatçı avukat tarafından düğün gününde onu hayaletledikten sonra kırıldığı görüldü. Marian ile yüzleştiğinde Tom, beş parasız kalacakları için onunla evlenemeyeceğini açıkladı ve teyzesi Agnes Van Rhijn (Christine Baranski), tahmin etmişti.

Diğer yaldızlı Haber, 13 oyuncu gelecek sezon için dizinin düzenli kadrosuna terfi etti. Geri dönen sosyetikler arasında Kelli O’HaraAurora Fane ve Donna Murphy New York toplum lideri Bayan Astor olarak. Bu, yeni başlayan Russell ailesinin New York’un eski parasıyla karışmaya devam edeceğine dair bir umut olduğu anlamına geliyor.

Van Rhijn’ler ayrıca personelinin devam eden hizmetiyle de rahatlayacaklar. debra keşiş bayan hizmetçi Armstrong olarak, Kristine Nielsen aşçı Bayan Bauer olarak, Taylor Richardson hizmetçi Bridget olarak ve Ben Ahler uşak Jack Trotter olarak. Aynı şekilde, Russell’lar da hoş karşılanacak douglas eşikler şef Baudin, yani Borden olarak, Celia Keenanbolger kahya Bayan Bruce olarak, Michael Cerveris vale Watson olarak, Erin Wilhelmi hizmetçi Adelheid Weber ve Patrick Sayfa sekreter Richard Clay olarak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327486/this-gilded-age-star-is-leaving-the-series-but-it-s-not-all-bad-news?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir