Bu Ünlü Tatil Geleneklerini Çalmak İsteyeceksiniz


Daha fazla tatil geleneği için susadınız mı? Catherine O’Hara birkaç tane var – bunların hiçbiri kazara 8 yaşındaki çocuğunuzu kendi başının çaresine bakması için terk etmeyi içermiyor.

Yeni başlayanlar için, “her Noel’de izlemem gereken filmler var”, Schitt Deresi şap ve Evde yalnız anne E ile paylaştı! Geçen yılki haberler. Listesinde: Bing Crosby ve Fred Astaire1942 klasiği Tatil Hanıdünyayı tanıtan Irving Berlin“Beyaz Noel” Brooklyn’de Bir Ağaç Büyür, Bu harika bir yaşam ve evet, Evde yalnızşaka yaptı, “Ah evet, çocuklarımı bunu izlemeye zorlamalıyım.”

Ama hiçbir şey Mutlu Noeller diyemez seni pis hayvan, Toronto’da yedi çocuğun altıncısı olarak büyüdüğü yıllardan devraldığı uygulama gibi. O’Hara, “Babam evin dışına çıkar ve Noel Baba gibi davranırdı,” diye açıkladı. “Pijama alacaklardı ve annem yatak odasına gidip ‘Ah, Noel Baba burada’ derdi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354794/you-re-going-to-want-to-steal-these-celebrity-holiday-traditions?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir