Bu TV Şovları Aksanların Bir Dolandırıcının En İyi Arkadaşı Olduğunu Kanıtlıyor


2022 aksan yılıdır.

Julia Garner hüküm giymiş bir dolandırıcıyı canlandırdıktan sonra herkes Alman ve Rus süslerinin bir karışımıyla konuşmaya çalışıyor mu? Anna Delvey Netflix dizisinde Anna’yı icat etmek. Eşsiz sözlü jimnastik, bir kızla tüm TikTok trendlerine ilham verdi. anlatım Anna Delvey tarzında onun günü.

Ama insanları konuşturan başka bir ses dönüşümü var: Amanda SeyfriedHulu’daki derin bariton Bırakma. bu Mamma Mia Theranos’un kurucusu olarak aktris yıldızları Elizabeth Holmes ciddiye alınmak için bilerek tiz sesini alçalttı. Elizabeth’in benimsediği derin sesi uzun süre korumak inanılmaz derecede zor – güven bana, denedim. Tebrikler, Amanda!

Hem Amanda hem de Julia’nın çabaları meyvesini verdi ve her iki aktris de kendi şovları gibi Sınırlı veya Antoloji Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.

Jared Leto İsrailli WeWork kurucusunu da üstlendi Adam Neumann yeni seride WeCrashed. Yıllar geçtikçe, yıldız, etkileyici dönüşümler geçirerek ve son zamanlarda İtalyan tasarımcının ritmini yakalayarak zanaata olan bağlılığını kanıtladı. Paulo Gucci içinde Gucci’nin Evi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1322763/inventing-anna-the-dropout-prove-accents-are-a-scammer-s-best-accessory?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir