Bu TikTok-Ünlü Sol de Janeiro Kokusu 16,8 Bin 5 Yıldızlı İncelemeye Sahip


Bu senin ortalaman değil losyon. Alışveriş yapanlar sonuçları hakkında fışkırıyorlar. Eleştirilerinden bazılarına göz atın.

Sol de Janeiro Collagen Arttırıcı Beija Flor Elasti-Krem Vücut Kremi Yorumları

Bir müşteri, “Bu ürünü kullandıktan sonra kollarım, ellerim ve dekolte bölgem yüzde 100 daha iyi görünüyor!! 4. kavanozumdayım… Bağımlısıyım ve koku harika!!”

Bir başkası, “Favori losyon çünkü çok nemlendirici ve çok güzel kokuyor! Cildimde güzel bir parlaklık bırakıyor ve cildimin ekstra beslenmeye ihtiyaç duyduğu günlerde kullanıyorum. Kalın ve kremsi ve duştan sonra kullanın, prenses losyonu çok güzel ve Amazon’dan ilk kez sipariş verdiğim ürün el değmemiş, taze ve gerçek sol de janeiro ürünüyle doluydu! Kuru cilt tipleri için denemeye değer! Sıkı, dolgun ve yasemin çiçekleri gibi kokuyor.”

Birisi, “Bundan önce diğer Sol de-Janeiro kremlerinden birkaçını denemiştim ama onlarda bir eksiklik vardı. Bu çeşitte her şey var; cildimi yumuşatıyor ve çok pürüzsüz yapıyor, yumuşaklık kalıcı ve kokusu harika! Adı Beija Flor. Ucuz değil ama her kuruşuna değer. Deneyin, pişman olmayacaksınız!”

Bir yorumcu, “Bu, cildimi ÇOK yumuşak ve pürüzsüz bırakacak ve yemin ederim selülitim daha az fark edilir. Bunu kuru fırçalama ile birlikte kullandım (hatırladığımda haftada 3 gece) ve ben daha az çukurlaşma ile iyi sonuçlar görmek.”

Daha fazla harika güzellik ürünü arıyorsanız, bir fiyatından daha ucuza iki IT Cosmetics temizleme balsamı alma şansını kaçırmayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374544/shoppers-can't-get-enough-of-this-sol-de-janeiro-body-cream-and-fragrance-with-16800+-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir