Bu Tatlı Küçük Yalancıların Sırlarını Kendimize Tutamayız


8. Sasha PieterseAlison DiLaurentis’i oynamaya devam edecek olan, bu yakın Yapımcılar onun sadece 12 yaşında olduğunu keşfetmeden önce Hanna rolünü üstlenmek. King, Hanna ile yaptığı bir röportajda, “Hanna’nın ne yapacağını biliyordum ve ’12 yaşındaki bir çocuğun bunları yapmasını gerçekten istiyor muyuz?’ dedim. Çeşitlilik. “Ama aynı zamanda, 16 yaşın altında ancak belirli bir saat çalışabilirler. İşte o zaman onun Alison olduğunu söyledik. Kızlardan birkaçıyla Alison olarak okudu, hepsinden birkaç yaş küçüktü, ama iyi bir şekilde herkesi korkuttu.”

9. ashley Benson King’in açıkladığı dört ana aktörün sonuncusuydu. Çeşitlilik“Seçmelere geldiğini hatırlıyorum ve gözyaşlarına boğuldu çünkü bir şovdaydı. Eastwick ve iptal edildiğini yeni öğrenmişti ve bu yüzden bu seçmelere geldi.”

King sözlerine şöyle devam etti: “Bu rol için sarışın istediğimizi biliyorduk çünkü alınacak son rollerden biriydi ve Alison dışında dizide sarışın yoktu. Doğru kişiyi bulamadık ve o geldi. …sadece onunla olan büyülü bir şey var ve kameranın onu ve o gözleri yakalama şekli. Odada hepimiz Hanna’mızı bulduğumuzu biliyorduk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1202386/we-ve-got-22-pretty-little-liars-secrets-and-we-re-not-going-to-keep-them-to-ourselves?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir