Bu Suya Dayanıklı Telefon Kılıfı 43.100+ 5 Yıldızlı İncelemeye Sahiptir


Alışverişe %100 hazır değilseniz, bu övgülere göz atın yorumlar alışveriş yapanların bu telefon kılıfını neden bu kadar çok sevdiğini öğrenmek için.

Hiearcool Evrensel Su Geçirmez Kılıf İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Bunu Belize’ye götürdü ve boynuma takmak yerine kayıkımızın arkasına koymaya karar verdi. Kano takla atıyor, telefon suya düşüyor. Tek hatam onun yüzdüğünü düşünmekti. Hemen dibe battı. . Yaklaşık 8 ft suda 45 dakika şnorkelle yüzdükten sonra onu bulduk ve çok şükür hava geçirmezdi ve asla su girmesine izin vermedi! Kendinize not edin: her zaman boynunuza veya bir şeye bağlı olarak takın!”

Bir başkası, “Onları Hawaii’ye yaptığımız tatilde şnorkelle yüzerken ve yüzerken kullandım. Kesinlikle telefonumu kuru tuttu ve harika fotoğraflar çektim” diye paylaştı.

Birisi, “Bunu sadece Hawaii’de telefonumu korumak için aldım ama gece manta ışınlarıyla yüzerken kullanmaya karar verdim. Harika çalıştı!” yazdı.

Başka bir müşteri, “Asla yorum yazmam ama bu ürün hak ediyor. Yaklaşık 40 gün önce Puget Sound’da kürek sörfü yapıyordum ve telefonumu suya düşürdüm. Bugün polisten bir telefon aldım. Birisi aradı. telefonumu sudan aldım ve polise teslim ettim. Tamamen çalışıyor. Şaşırtıcı derecede iyi bir ürün.”

Birisi çılgına dönmüş, “Bu su geçirmez kılıf harika çalışıyor! En iyi yanı, cihazlarımı tamamen kuru tutması ve endişelenmeme gerek kalmaması. Kasanın tasarımı hızlı ve kolay bir şekilde kapanmasını sağlıyor, ki bu benim ikinci en sevdiğim şey Her çantada ayrıca çantanızı suda kaybetmemeniz için karabina tarzı klipsli harika bir kordon bulunur.”

Bir Amazon müşterisi, “Bu şimdiye kadar harcadığım en iyi 10 dolardı. 4 saat boyunca bir nehirde yüzdük. Telefonum en az 100 kez suya girip çıktı. Tonlarca fotoğraf çektik ve fotoğrafın kalitesi değişmiyor. Bir durumda gibi bile görünmüyor. Kesinlikle almaya değer.”

Bir alışverişçi, “Bunları bir yaz en az 30 kez kullanıyorum ve bir kez bile içeriye su girmedim. Olmak çok güzel” diye yazdı.

Etkilenen bir müşteri, “İlk kez bir ürün için yorum yazıyorum ama kesinlikle deneyimlerimi göz önünde bulundurmak zorunda kaldım. Bu çantayı Adirondacks gezisi için almıştım. Hudson Nehri’nde uzun tembel bir nehirde yüzüyordum. salım ters döndü ve telefonum nehre düştü sonra telefonumu bulamadım ve kayıp olduğunu düşündüm 30 saat sonra biri telefonumu nehirde buldu ve çalışır vaziyetteydi sonunda bana mail attılar telefon bana geri döndü ve telefon tamamen çalışıyor. Kesinlikle SIFIR su hasarı var. Bu ürünü daha fazla tavsiye edemem. Hatta tüm arkadaşlarıma ve aileme satın almalarını söyledim. Özellikle fiyatı göz önüne alındığında kesinlikle buna değer.”

“Bu ürünü yakın zamanda bir aile gezisine çıkmak için satın aldım. İlk önce sadece telefonumun nemden korunmasını sağlamak için satın aldım. Ancak Cayman Adaları’nda şnorkelle yüzerken telefonumu su altına alıp fotoğraf ve video çekme riskini aldım. Sadece su altında değil, aynı zamanda suyun üzerindeki netlikten de etkilendim,” diye yorum yaptı birisi.

Daha fazla harika fırsat arıyorsanız, 40 $ ve altındaki bu uygun fiyatlı seyahat şartlarına göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339225/waterproof-phone-case?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir