Bu Süper Uygun Fiyatlı Amazon Sayfa Setinde 355.600+ Beş Yıldızlı İnceleme Var


İşte eleştirmenlerin söyledikleri:

“Bugün bu çarşafların 3. ve 4. takımlarını satın alıyorum. Biri anneme ve babama hediye olacak. Bir yılı aşkın bir süre sonra hiçbir sorun yaşamadım. Yıkanmaya devam ediyorlar ve mükemmel bir şekilde oturuyorlar. hava değişikliklerine kolayca uyum sağlar. Üşüdüğümde bir pazen üst çarşaf veya battaniye ekliyorum. Bir set 20 doların altında olamaz. Standart ve kral olarak ek yastık kılıfı setleri mevcuttur.”

“Bu çarşafları kesinlikle seviyorum. Cidden. Twin XL uzunluğunda bile Sleep Number yükseltilmiş baş yatağımızdan çıkmayan çarşaf bulmakta çok zorlanıyorum. Bunlar aslında biraz fazla uzun görünüyor, bu da harika. ÇOK yumuşaklar ve aslında ipeksi bir çarşaf hissi veriyorlar. Özellikle duyusal sorunları olan bazı çocuklarım olduğu için bunlardan çok daha fazla set satın alacağım ve pürüzsüz, yumuşak hissinden GERÇEKTEN mutlu olacaklar. sayfalar.”

“İyi mi? Öncelikle, bu çarşaflar yumuşak. Yüksek kaliteli Mısır kalitesinde yumuşaklar mı? Şey, hayır, çünkü onlar mikrofiber. Ama şimdiye kadar karşılaştığım en yumuşak mikrofiber çarşaflar. hafifler, dayanıksız çarşaflar değiller. Paketin yıkama talimatlarına uydum ve şimdi birkaç yıkamada çok iyi durumdalar; dikişleri hâlâ sağlam ve sağlam.”

“Genellikle “sadece pamuklu” bir çarşaf alıcısı, bunları deneyeceğimi düşündüm. Şaşırtıcı bir şekilde, bakımları ve üzerinde uyumaları çok güzel! Ben “sıcak uyuyanlardanım” (kışın bile) ve serin yerleri severim Ateşimi “düzenlemem” gerektiğinde üzerine bir adım atmak için. Bu çarşaflar benim işime yarıyor. Uyku sıcaklığım orta seviyede, çok sıcak veya soğuk değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1316333/this-super-affordable-amazon-sheet-set-has-355600+-five-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir