Bu Stranger Things Hediyeleri ile Tersine Yolculuk


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Üç yıllık uzun bir bekleyişin ardından, yabancı şeyler dördüncü sezon nihayet Netflix’e düştü – ve yepyeni ürünler de öyle!

Dördüncü sezonu izlemenin ortasındaysanız, koleksiyonunuzun bir güncellemeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, harika haberlerimiz var. Yeni sezonun şerefine, birkaç büyük marka yepyeni yabancı şeyler alışveriş yapmak ve en kısa sürede elinize almak isteyeceğiniz işbirlikleri.

Örneğin, MAC çok güzel bir MAC x yabancı şeyler 1986 Hawkins High’ı temsil etmek için eğlenceli parlak renkler ve ürkütücü Upside Down’ı temsil etmek için koyu, yıkıcı gölgeler içeren koleksiyon. Sınırlı sayıda temalı ambalajlarda iki palet, altı Lipglass ve iki toz allık var. Bonus olarak, iki MAC x satın alarak ücretsiz bir Hawkins High bel çantası bile kazanabilirsiniz. yabancı şeyler öğeler.

civa onları da düşürdü yabancı şeyler dördüncü sezondan ilham alan çeşitli koleksiyonlar içeren collab. orada 1986 & Baş Aşağı (kişisel favorimiz), Karakter Gardırop koleksiyonu, sörfçü çocuk pizza, Lenora Hills Sörf Kulübü ve Hellfire Sörf Kulübü Toplamak. Şovun büyük bir hayranıysanız, bunlara göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Şık, eğlenceli ve tamamen takıntıya değer.

Takıntıya değer demişken, E! News adında yeni bir dijital dizi var. Siz Akış Yaparken, gibi en iyi şovlardan en büyük anları özetlediğimiz yer yabancı şeyler. Bunu kontrol ettiğinizden emin olun Twitter @enews.

İster hızlı bir alışveriş molasına ihtiyacınız olsun, ister yeni çıkan her bölümü bitirmiş olun, olmazsa olmazlardan bazılarını bir araya getirdik. yabancı şeyler Dört mevsimden ilham alan hediyeler. Aşağıdakileri kontrol edin.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1308516/journey-to-the-upside-down-with-these-stranger-things-gifts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel