Bu Snif x Yarım Pişmiş Hasat Mumu Yemek İçin Yeterince Güzel Kokuyor


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden bir komisyon alın. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bu sonbaharda Snif Candles, Half Baked Pumpkin Smash ile hayranlarını gururla “mutfaktan çıkıp partiye katılmaya” davet ediyor. Bu tamamen yeni, yalnızca sınırlı süreli mum, “ünlü yemek blogcusu, yemek tarifi geliştiricisi ve stilist” ile ortaklaşa oluşturuldu. Tieghan Gerard nın-nin Yarım Pişmiş Hasat. Yeterince uygun, yemek için yeterince güzel kokuyor. Ama yapamazsın; Tieghan’ın kendisine yetişmemiz gerekiyor ve bu da sorduğumuz sorulardan biri.

E!: Bize Half Baked Pumpkin Smash’ın arkasındaki ilhamdan biraz bahsedin.

Demek istediğim, sanırım beni takip eden ya da tanıyan herkes sonbaharın benim ekmek param olduğunu bilir. Gerçekten yaparım! Düşen her şeyi yapmaya çalışıyorum ve onu ekstra özel hale getiriyorum. Sonbahar benim en sevdiğim mevsimdir ve mükemmel sonbahar hislerini yaratmayı seviyorum. Ayrıca, mumları her zaman sevmişimdir. Ben bir mum ucubesiyim. Stüdyodan eve gelir gelmez sakinleşmeyi ve bir mum yakmayı severim. Temiz yanan ve toksik olmayan mum markaları bulmak kadar bu benim için önemli. Bu nedenlerden dolayı mükemmel sonbahar mumunu bulmakta zorlandım. Bu yüzden Snif’in bana kendi başıma yapma konusunda gelmesi beni çok heyecanlandırdı.

E!: En sevdiğiniz sonbahar kokuları neler?

Ah, tarçın, vanilya ve balkabağı baharatı. Ayrıca hindistan cevizi ve kakulenin yanı sıra kahverengi tereyağı, kavrulmuş çikolata ve tuzlu akçaağaç severim. Bunların hepsi bir arada çok tatlı ve rahat! Bu yüzden mumumun sıcak olmasını ve sonbaharda tam da sizin koklamak istediğiniz kokuyu istedim. Umarım size en sevdiğiniz sonbahar ikramını pişirmeyi hatırlatır; en rahat günleriniz; en güzel anıların

E!: Bu kokular özellikle herhangi bir anı ile ilişkilendiriliyor mu?

Kesinlikle. Ortabatı’da Cleveland’da büyüdüm ve bir sürü Upstate New York elma toplama işi yaptık. O zamanlar tek kızdım ve annem ve ben sonbaharda pişirirdik. Orada düşmekle ilgili bir şey var. O renkler! Ve kasvetlilik bile özel olabilir.

E!: Yılın bu zamanında favori tariflerinizden bazıları nelerdir?

Bende çok var: İyi bir balkabağı somunu veya keki. Çikolata parçaları ile çiğnenmiş kahverengi şekerli kurabiye. Fransız tostu gibi içinde biraz burbon veya viski olan herhangi bir şey. Eylül elmalar içindir ve ben balkabağı kullanmak için ekim ayını beklemeye çalışıyorum. Geçenlerde tarçınlı kıtır elmalı tereyağlı simit düğümleri yaptım. Lezzetli, yumuşak bir çubuk kraker ve elma şarabı çöreği bir arada, ayrıca çıtır bir tepesi gibiler. İçlerinde kaynatılmış elma şarabı bile var.

E!: Mum yemek için yeterince güzel kokuyor – Onu yiyebilir miyiz?

Snif’in mumları soya bazlıdır, vegandır, toksik değildir ve temiz yanar! Bu, hayır dedi: Onu yememelisin. Ama istersin!

E!: Bu işbirliği hakkında paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı?

Eşsiz ve güzel ambalaj. Bu mum bir süt kutusu içinde gelir ve onu açmak için bir çekme tırnağı vardır. Minimalist, sevdiğim ama aynı zamanda benim pişirme tarzımı ve Snif’in tarzını mükemmel bir şekilde temsil ediyor.

Snif x Half Baked Harvest ortak çalışması bugün 13 Ekim’de başlıyor ve sadece Şükran Günü’ne kadar mevcut. Öyleyse devam edin: Size bir çizgi film karakterine yapılan bir pencere turtası gibi sesleniyorsa, kendinizi yeni bir Half Baked Pumpkin Smash partisi ile kandırın veya şımartın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350191/this-snif-x-half-baked-harvest-candle-smells-good-enough-to-eat?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir