Bu Sevgililer Günü’nde Parfüm Yağlarında %25 İndirim – Hollywood Life


parfüm-yağ satışı
İmaj Kredisi: fizkes / adobe stock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz. Politikalarımız ve incelemelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kendini tedavi etme zamanı! Bu Sevgililer Günü’nde lüks, uzun ömürlü ve bağımlılık yapıcı ürünlerle kendinizi şımartın. parfüm yağı kokuları Dubai’den – Arabistan’ın aromatik kokuları. Swiss Arabian size Jamila, Amaali, Yulali, Layali ve Layali Rouge’u getiriyor, hepsi size baştan çıkarıcı, imza aroması.

Geleneksel parfümleri ve kolonyaları unutun. Bu eşsiz ve uzun süre kalıcı kişisel parfüm yağları, kendinizi şımartmanın veya sevdiğiniz kişiyi ne kadar önemsediğinizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Ve sınırlı bir süre için, %25 tasarruf edebilirsiniz bu seçkin ürünlerde Şimdi bu eşsiz ve lüks ürünlerin karşı konulamaz kokularını deneyimleme şansınız – kaçırmayın!

İsviçre Arap Jamila Parfüm Yağı: 18,42 ABD doları (24,00 ABD dolarıydı)

İsviçre Arap Jamila Parfüm Yağı

bu İsviçre Arap Jamila Orta Doğu’dan gelen hoş kokulu bileşenlerden yapılmış lüks ve çekici bir parfüm yağıdır. Mandalina, elma marmelatı, yasemin, manolya gülü, misk ve kehribarın tatlı, meyvemsi ve çiçeksi notaları uyum içinde karışıyor. Koku yoğun bir şekilde konsantredir, bu da onu uzun süre kalıcı hale getirir ve kesinlikle dikkatleri üzerine çeker.

Güzel süslü altın şişe, herhangi bir rafı veya yüzeyi güzelleştirir ve herhangi bir koleksiyona hoş bir katkı sağlar. -de sadece 18 dolarbu özel Sevgililer Günü fırsatı, sevginizi ve takdirinizi göstermenin mükemmel bir yoludur.

İsviçre Arap Amaali Parfüm Yağı: 18,43 ABD doları (24,00 ABD dolarıydı)

İsviçre Arap Amaali Parfüm Yağı

Bunun altın ve pembe temalı şişe tasarımı İsviçre Arap Amaali muhteşemden başka bir şey değil. Parfüm yağı, ananas ve limonun üst notalarından, ortadaki yasemin ve gül akorundan ve sedir ağacı, kehribar ve vanilyanın derin notalarından oluşan odunsu ve meyvemsi bir gurme kokusuna sahiptir.

Yoğun konsantre yağ parfümü, gün boyu sürecek duyusal bir senfoni yaratır. %24 indirim Sevgililer Günü için oldukça uygun!

İsviçre Arap Yulali Parfüm Yağı: 21,24 ABD doları (24,00 ABD dolarıydı)

İsviçre Arap Yulali Parfüm Yağı

İsviçre Arap Yulali herhangi bir lüks parfüm koleksiyonuna mükemmel bir ektir. Bu ürün, etrafınızdakileri büyüleyeceği kesin olan benzersiz, imza kokusu sayesinde göze çarpıyor.

Bergamot ve mandalinanın en ince notalarını birleştiren bu koku, özünde manolya ve yaseminin derin bir rezonansını barındırıyor. lüks koku Arabistan’da bulunan eşsiz aromaları çağrıştırır.

İsviçre Arap Layali Parfüm Yağı: 18,36 ABD doları (24,00 ABD dolarıydı)

İsviçre Arap Layali Parfüm Yağı

Baştan çıkarıcı ama aynı zamanda lüks kokusu İsviçre Arap Layali Yağ, başlangıçta siyah frenk üzümü ve portakal çiçeğinin en güzel notaları ile atan kalp olarak Ylang Ylang ve Gül ile ustalıkla küratörlüğünü yaptı.

Derinlik katmak için parfüm ud ve kehribar içerir. yoğun ve kalıcı aroma projeksiyon. İster özel bir günde giyilecek bir şey ister günlük bir koku arıyor olun, bu kokulu yağ her iki ihtiyacı da mükemmel bir şekilde karşılayacaktır.

İsviçre Arap Layali Rouge Parfüm Yağı: 18,00 ABD doları (24,00 ABD dolarıydı)

İsviçre Arap Layali Rouge Parfüm Yağı

bu İsviçre Arabisn Layali Rouge Canlandırıcı papaya, limon ve ananasın üst notalarını ve orta notasında gül olan şeftalinin kalbini içeren yoğun konsantre bir yağ karışımı içerir. Daha çekici ve şehvetli bir koku yaratmak için hindistancevizi ve ebegümenin derin notalarıyla tamamlandı.

Sarhoş edici aromasına ek olarak bu parfüm, zarif silüetini süsleyen girift pembe bir çiçeğe sahip, kendine özgü altın çiçekli şişe tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sevdiğiniz birine verin veya bu Sevgililer Günü’nde kendinizi özel bir şeyle ödüllendirin – bu kadar lüks bir hediye bulmakta zorlanacaksınız. sadece 18 dolar!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/perfume-oil-sale-5025073/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir