Bu Sabrina the Teenage Witch Reunion Saf Sihirdir


Denesek daha heyecanlı olabilir miyiz? Cadı lütfen!

oyuncu kadrosu Genç Cadı Sabrina-dahil olmak üzere Melisa Joan Hart (Sabrina), Nate Richert (Harvey) ve Caroline Rhea (Hilda Teyze) — yeniden bir araya geldi TikTok 5 Nisan ve bunun için yaşıyoruz.

Video, oyuncu kadrosunun viral bir trende katılmasını içeriyordu: şarkıları dinlemek ve daha önce duyup duymadıklarını ortaya çıkarmak. Caroline, klibi “Ölümlüler eğlence için mi yapar?” başlığıyla yayınladı.

Evet evet o.

Videodaki şarkılardan bazıları: umurumda değil ile Ed Sheeran, Senyorita ile Shawn Mendes, Gerçek acıtır ile lizzo, Eski Şehir Yolu ile Lil Nas X ve Billy Ray Cyrus ve Lewis Capaldi‘s Sevdiğin Biri.

Grup şarkıların çoğunu biliyor olsa da Melissa ve Nate’i şaşkına çeviren bir melodiydi. Gerçek acıtır– hangi Caroline takdir etmedi.

“Bu Lizzo!” Caroline inanamayarak bağırdı.

Genç Cadı Sabrinaİlk prömiyeri 1996’da yapılan ve 2003’te bitene kadar yedi sezon yayınlandı. Genç Cadı Sabrina, Sabrina Roma’ya Gidiyor ve Sabrina, Aşağı Altında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326330/this-sabrina-the-teenage-witch-reunion-is-pure-magic?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın