Bu Retinol Çubuğu, Fotoğraf Filtresi Açıkken Uyanmış Gibi Görünmemi Sağlıyor


Alışveriş yapmadan önce ek bilgiye ihtiyacınız varsa, alışveriş yapanlardan bazı övgü dolu yorumlar burada.

Peace Out Retinol Yüz Çubuğu Yorumları

Bir müşteri, “Peace Out Skincare’in Peace Out Retinol Face Stick’ini kullanmayı seviyorum! Gerçekten sihirli bir kırışıklık silici!! İnce çizgilerimin, kırışıklıklarımın ve istenmeyen dokularımın yalnızca kısa bir süre içinde kaybolmasına yardımcı oldu! Ayrıca cildimi gözle görülür şekilde aydınlatmaya yardımcı oldu!! Daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha genç bir cildi ortaya çıkarmaya yardımcı olurken tüm serum ve nemlendiricimi gerçekten kilitliyor!!”

Bu retinol çubuğunu seviyorum. Cilt bakımı endişelerine kolay çözümler için enayiyim. Bu ürünün stick formda olması, uygulanmasını oldukça kolaylaştırır. Her gece alnıma ve gülümseme çizgilerime uyguluyorum. Şimdiye kadar, uygulamadan hemen sonra gülümseme çizgilerimin biraz daha az fark edilir hale geldiğini fark ettim. Benim de alnım kırışıyor. Uygulama kolaylığını ve ayrıca ürünün etkinliğini seviyorum.

İnanılmaz!! Birkaç kez kullandıktan sonra alnımdaki çizgileri neredeyse yok etti! Ayrıca gözenekleri küçültüyor, süper güçlü retinollere karşı hassas olanlar için muhteşem bir retinol!

Peace Out Cilt Bakımı Retinol Yüz Çubuğu 10/10! Cilt bakım rutinimin ve gecemin son adımı olarak kullandım ve uygulama şekline bayıldım özellikle cildime stick ile masaj yapabildiğim için. Cildimin daha iyi göründüğünü ve daha iyi hissettiğini fark ettim. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde uyanıyorum. Gözlerimin etrafındaki ince çizgiler ve ay çok belirgin görünmüyor. Tutarlı kullanımla uzun vadeli sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum.

Retinolün büyük bir hayranıyım ve bu çubuğun büyük bir hayranıyım çünkü ürüne dokunmam gerekmiyor. Kelimenin tam anlamıyla bunu yüzümün her yerine kaydırıyorum ve iki saniye sürüyor. Ne hassasiyetim var ne de cildimi tahriş ediyor.

Bu ürünü düşündüğümden çok daha fazla seviyorum. Sürekli kullandığımda cildimin daha pürüzsüz olduğunu, daha parlak göründüğünü ve ince çizgilerde gözle görülür bir fark yarattığımı fark ettim. Bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.

Daha fazla harika cilt bakım ürünü arıyorsanız, bu Clinique gece boyu nem maskesi oyunun kurallarını tamamen değiştirir.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362481/this-retinol-stick-makes-me-look-like-i-woke-up-with-a-photo-filter-on?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir