Bu Red Hot Chili Peppers Üyesinin Bir Obi-Wan Kenobi Cameo’su Var


Uyarı: Önümüzdeki spoiler!

Yıldız Savaşları hayranları “Duramaz” hakkında konuşuyor Pirekırmızı sıcak kamera hücresi Obi-Wan Kenobi.

Dizinin ilk iki bölümünde Yıldız Savaşları 26 Mayıs’ta Disney+’da gösterime giren dizi, Kırmızı Acı Biber basçı, genç Leia Skywalker’ı kaçıran bir ödül avcısı olarak sürpriz bir şekilde ortaya çıktı (Vivien Lyra Blair) Alderaan’daki evinden. Üçüncü Rahibe Reva Severand tarafından işe alınan bir paçavra grubunun liderini oynuyor (Musa Ingram).

Kaçırmanın ardından, Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) Leia’nın üvey babası Bail Organa tarafından istenir (Jimmy Smits), kaçıranların peşinden gitmek için – ama bu tam olarak Reva’nın istediği şeydi. Bail’in eski bir arkadaşından yardım isteyeceğini ve Obi-Wan’ın küçük kızı kurtarmaya hayır diyemeyeceğini biliyordu.

Mesele şu ki, Reva Leia’nın aslında Padmé Amidala ve Anakin Skywalker’ın, diğer adıyla Darth Vader’ın kızı olduğunu bilmiyor (Hayden Christensen).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332610/this-red-hot-chili-peppers-member-has-a-surprise-obi-wan-kenobi-cameo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel