Bu Oyuncak Hikayesi Sırlarının Sizi Sonsuzluğa ve Ötesine Götürmesine İzin Verin


11. Stüdyo başlangıçta bir devam filmi planlamaya başladığında, doğrudan DVD’ye devam etmeyi düşündüler. Oyuncak Hikayesi 2animatörlerin çoğunluğu üzerinde çalıştığı için Bir böceğin hayatı. Rotten Tomatoes’da yüzde 100 nadir bir puan almaya devam edecekti.

12. Devam filminin yapımı sırasında, 1998’de bir çalışanın yanlışlıkla tüm dosyaları silecek bir düğmeye basmasıyla filmin tamamı neredeyse yok edildi. Başka bir çalışan bunu hemen fark ettiğinde, filmin yüzde 90’ı hala silinmişti ve yedek dosyalar hiçbir yerde bulunamadı. Neyse ki, Galyn Susmannezaretçi teknik direktör, yakın zamanda doğum yaptığı ve daha sık evden çalıştığı için evinde yedek dosyaları vardı.

13. yapımı Oyuncak Hikayesi 2özellikle neredeyse tüm filmin geç elden geçirilmesi nedeniyle, o kadar yoğundu ki, birçok animatör karpal tünel sendromu geliştirdi, zorlandı ve “film tamamlanana kadar, personelin tam üçte biri bir tür tekrarlayan stres yaralanmasına sahip olacaktı. ” Ed CatmullPixar’ın başkanı açıkladı Los Angeles zamanları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1096368/15-surprising-things-you-never-knew-about-the-toy-story-franchise?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel