Bu OMG Moda Haftası, Cesur Olmanın Daha İyi Olduğunu Kanıtlıyor, Asla Temel Değil


Kuralları çiğnemek hiç bu kadar muhteşem olmamıştı.

New York Moda Haftası resmi olarak yüksek vitese geçti ve stil fanatiğine temelden başka bir şey olmayan çılgınca cüretkar görünümler getirdi. LaQuan Smith, Christian Cowan, Brandon Maxwell ve daha onlarcası gibi tasarımcıların dudak uçuklatan ilkbahar/yaz 2023 koleksiyonlarını sergilemeleri garanti.

Ancak, podyumları süpürmek için toplu olarak en yeni ve en büyük parçalara bayılmadan önce, Moda Haftası’ndan çıkacak en OMG anlarından bazılarını kırıyoruz.

konuşuyoruz Thierry Mugler1995’ten kalma ikonik istiridye elbisesi (biliyorsunuz, Kardi B 2019 Grammy’lerinde giyildi) Kerby Jean RaymondBir modelin ultra şık kadife bir bornozla eşleştirilmiş bir saç silindiri peleriniyle podyumda koşuşturduğu, hayattan daha büyük yaratımı.

Ve zamanı nasıl unutabiliriz Karl Lagerfeld 1996’da sadece Chanel logosunu taşıyacak kadar büyük mini bikini üstleri yaptığında herkesin incilerini kavramasını sağladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345418/these-omg-fashion-week-looks-prove-it-s-better-to-be-bold-and-never-basic?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir