Bu OG Jurassic Park Buluşmasını Kaçırmak İstemiyorsunuz


Şimdi buna bir diyoruz dino-mite ilk çıkışı.

yıldızları Jurassic Dünya Hakimiyeti 6 Haziran’da filmin galası için Los Angeles’taki Çin Tiyatrosu’nda bir araya geldi ve hayranlar bazı tanıdık yüzleri kesinlikle tanıdı.

Ne de olsa film, ünlü seriden iki nesli bir araya getiriyor: Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın fotoğrafı.ilk ikisinde Owen Grady ve Claire Dearing’i oynayan Jura Dünyası filmler, dönüş, ancak Jeff Goldblum (Ian Malcolm), Laura Dern (Ellie Sattler) ve Sam Neill (Alan Grant) de başrol oynadığından beri ilk kez yeniden bir araya geliyor. Jura Parkı neredeyse 30 yıl önce.

Dizinin son bölümünde görünenler sadece onlar değil. Jura Dünyası üçleme. Filmde ayrıca geri dönen oyuncu kadrosu da yer alıyor. BD Wong (Dr. Henry Wu), Adalet Smith (Franklin Webb), Daniella Pineda (Dr. Zia Rodriguez) ve Ömer Sy (Barry Sembene) ve yeni yıldızlar, örneğin DeWanda Bilge (Kayla Watt) Mamoudou Athie (Ramsay Cole), Dichen Lachman (Soya Santos), Scott Haze (Rainn Delacourt) ve Campbell Scott (Lewis Dodgson).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333560/see-jeff-goldblum-and-laura-dern-reunite-at-jurassic-world-dominion-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel