Bu Noel Babalar 2. Sezon Haberleri Sizi Mutlu Edecek


Eggnog’u patlatın, çünkü Noel Baba daha fazla bölüm geliyor.

Disney+, 14 Aralık’ta devam dizisinin ikinci sezonunun üzerinde çalışıldığını doğruladı. Tim Allen ve Elizabeth Mitchell Noel Baba/Scott Calvin ve Bayan Claus/Carol Calvin rollerini yeniden canlandırmaya şimdiden hazırlar. Orijinal üçlünün olaylarını takip eden komedi Noel Baba Filmler, emeklilik fikriyle boğuşurken Scott’ı takip ediyor.

Ancak Scott’ın emeklilik planı, halefi Simon Choksi (Kal Penn) işten hayal kırıklığına uğradı ve Scott çuvalı alıp bir kez daha Noel Baba oldu.

“Bu franchise, pek çok aile için kalıcı bir etki yarattı ve gerçekten onların yıllık tatil geleneklerinin bir parçası haline geldi.” ayo davisDisney Markalı Televizyon başkanı, yaptığı açıklamada. “Onu bir dizi olarak geri getirmek gerçek bir hediye oldu ve 20th Television’daki yapımcı ortaklarımıza ve tabii ki Tim Allen ve ekibine bu tatil sezonunu kutlamak için bir nedenimiz daha olduğu için minnettarım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358355/this-lessigreaterthe-santa-clauseslessigreater-season-2-news-will-make-you-merry?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir