Bu Mini Gossip Girl Reunion, OG Serisini Eksik Hayranlara Sahiptir


Tekrar birlikte.

orijinalini kaçırırsan Dedikoducu kız oyuncular, sizin için bir déjà vu anımız var.

22 Ağustos’ta Instagram gönderisi, Aaron Schwartz (başarılı dizide Vanya’yı oynayan) diğer oyuncularla mini bir buluşmayı paylaşan bir fotoğraf yükledi. Zuzanna Szadkowski, Jo Armeniox, Chace Crawford, Jessica Szohrve Ed Westwick.

Schwartz’ın paylaştığı bir dizi fotoğrafta gülümsediğini ve eski birlikte çalıştığı yıldızlarla takıldığını gördü. Hatta bir fotoğrafta Schwartz ve Szadkowski’nin birlikte barbeküye çıktığı görülüyor! Szadkowski ayrıca bir resim yayınladı “kısaca #yeniden bir araya geldi” yazısıyla yeniden bir araya gelen çetenin

Yeniden bir araya gelme, SC, Mount Pleasant’taki Omar Shrine Tapınağı’ndaki Ep-ix & Chill Convention’da gerçekleşti. gilmore kızlar, Küçük sevimli yalancılar, Bir Ağaç Tepesi, Cuma gecesi ışıklarıve OC.

Hayranların heyecanlarını dile getiren yorumlara döküldüğü ve bir kullanıcının “Carlisle ile Vanya ve Dorota, ağlıyorum” demesiyle grup için hala nostaljinin olduğu açık.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343258/this-mini-gossip-girl-reunion-will-have-you-missing-the-og-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir