Bu Leke Tedavisini Kullandıktan Dakikalar İçinde Aralarım İyileşti


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Ne düşündüğünüzü biliyorum: Herhangi bir cilt bakım ürününün dakikalar içinde sonuç vermesi imkansızdır. Sadece bu da değil, bir ürünü uyguladıktan sadece birkaç dakika sonra cildini izleyen kim var? İster inanın ister inanmayın, aslında La Roche-Posay Sivilce Leke Tedavisini uyguladıktan 15 dakika sonra aynaya baktım ama nedenini açıklayayım. Aslında cildimde bir iyileşme göreceğimi düşünmemiştim çünkü bu çok saçma bir beklenti. Sadece aşırı hassas, kolayca tahriş olan cildimin kızarmadığından veya çıldırmadığından emin olmak istedim. Bir sorun olursa ürünü hemen yıkayabileceğimi ve sakinleştirici bir ürün uygulayabileceğimi düşündüm. Ne yazık ki, daha önce birçok kez yapmak zorunda kaldığım şey buydu.

Cildim kırmızı olmadığında, kaşınmadığında ve o sivilce yaması aslında birkaç dakika öncesine göre çok daha iyi göründüğünde yaşadığım şoku hayal edin. Herhangi bir ürünün yardımcı olacağına dair sıfır iyimserliğe sahip olduğum bir noktadaydım, bu yüzden öncesi ve sonrası fotoğrafları çekme zahmetine girmedim, ama keşke çekseydim çünkü kimseyi bu başlığa şüpheyle baktığı için suçlamıyorum. Ertesi sabah uyandığımda, ek gelişmeler görmek beni çok mutlu etti.

Çenemdeki ve çene çizgimdeki kopmalar alışık olduğum bir şey değil. Durmadan konuşan biri olarak, insanların ağzımın yakınındaki deride neler fark edebileceğinin özellikle bilincindeyim. TMI uyarısı: Bölgede profesyonel epilasyon yaptırdım ve çenem, beyaz noktalar, püstüller ve sonunda rutinimle ne kadar gayretli olursam olayım kaybolmayan bazı sivilce sonrası izlerle dolu bir şehir haline geldi.

Elbette herkesin cildinin farklı olduğunu biliyorum. Mucize ürününüz cildime zarar verebilir ve bunun tersi de geçerlidir. Ne yazık ki, yeni ürünleri denerken hepimizin girdiği kumar bu. Yine de, La Roche-Posay Effaclar Duo Dual Action Akne Leke Tedavisi en çok tavsiye ettiğim cilt bakım ürünüdür. Cilt bakımı takıntılı ve alışveriş editörü biri olarak deniyorum çok fazla her zaman ürünlerin. Aknenizi temizlemek için mücadele ediyorsanız, buna bir şans vermenizi tavsiye ederim. Uygulamanızı tamamlamadan önce cildinizle aynı fikirde olup olmadığını görmek için bir yama testi yapın. Ardından, yavaş yavaş rutininize dahil edin. Umarım siz de benim kadar beğenirsiniz. Yine de tek hayranı değilim. Bu tedavide 4.300+ 5 yıldızlı Amazon incelemeler ve 1.200+ Ulta incelemeler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341483/i-noticed-an-improvement-in-my-breakout-within-minutes-of-using-this-spot-treatment-i-m-not-even-kidding?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir