Bu Kutsal Kase Serumu Akne Hastaları İçin Bir Cilt Koruyucudur – Hollywood Life


salyangoz serumu
Resim Kredisi: Jacob Lund/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Sivilceler gittikten sonra bile izler hala görünüyor. Her kamera onları yakalamayabilir, ancak yüzünüzdeki her lekenin ve kusurun nerede olduğunu biliyorsunuz – ve sizi duyuyoruz. Bu salyangoz bazlı öz Cildinizi yatıştırır ve canlandırır, size asla endişelenmenize gerek kalmayacak bir parlaklık verir.

Emily Ratajowski bunu buldum cilt onarım özü özellikle erken karantina cildiyle mücadelede yardımcı oldu, bu da 2020’de neden bizden çok daha iyi göründüğünü açıklıyor. Bu cilt bakımı gerekli 20 dolardan daha az bir fiyata cildinizi derinlemesine nemlendirir ve iyileştirir.

Hiçbir salyangoz bu kadar hızlı hareket etmemişti

Bir şişe COSRX müsin cilt onarıcı.

Bu cilt onarım serumu cildinizin donuk görünmesini engeller ve herhangi bir kötü kalıntı bırakmadan doğal, ışıltılı bir ışıltı verir. Canlılığı artırmak için kuru cildi yatıştırır, nemlendirir ve canlandırır. Serum, zarif, sağlıklı görünen bir cilt için koyu lekeleri, sivilce izlerini, kistik sivilceleri, kızarıklığı, tahrişi ve görünür gözenekleri onarır.

Bu öz, %96,3 salyangoz müsin, diğer bir deyişle “salyangoz sümüküdür”. Bunun sizi korkutmasına izin vermeyin, çünkü müsin doğal olarak besleyicidir ve cildinizi derinlemesine nemlendirir. Diğer cilt onarım tedavileri gözeneklerinizi aşırı uyarır. salyangoz müsin özü Düşük uyarıcıdır, bu nedenle cildinize zarar verme konusunda asla endişelenmenize gerek yoktur.

Bir Amazon müşterisi aranan bu cilt serumu “inanılmaz” ve “muhteşem”. Dediler, “Harikalar yaratıyor… Sadece iki hafta kullandım… sivilce izleri soluyor ve gözeneklerimi göremiyorsunuz.” En önemlisi, COSRX salyangoz müsinlerinin salyangozların en sevdiği ortamdan güvenli ve etik bir şekilde elde edildiğini onaylar. Mutlu bir salyangoz mutlu bir cilt demek olmalı, değil mi?

Bu derin nemlendirici serum Kullanımdan sonra oyalanmayan %100 doğal maddeler kullanarak cildinizi gençleştirir. 20 doların hemen altında Amazon, hayallerinizdeki o aydınlatıcı, mükemmel cilt hiç bu kadar ekonomik olmamıştı. Emily Ratajowski’s ile yara izlerini onarın, kuru cildi nemlendirin ve bir sonraki sivilce salgınınızdan bir adım önde olun. cilt bakımı gerekli.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/this-holy-grail-serum-is-a-skin-saver-4777707/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir