Bu Kullanımı Kolay Şarap Açacağı Şaşırtıcı Bir Şekilde Uygun Fiyatlı


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Cork Genius, “biraz bilimin yardımına” sahip oldukları sürece herkesin “daha akıllıca içebileceğini” söylemeyi sever. “Kimya ve fiziğin gücünden yararlanarak”, bar için “şaşırtıcı derecede basit ve züppelikten uzak” araçlar üretiyorlar.

Her ev barının olmazsa olmazlarından biri? Kaliteli bir şarap açacağı. Bu nedenle Cork Genius, “ihtiyaç duyacağınız son şişe açacağı” olacak şekilde tasarlanmış hava pompalı bir şarap açacağı geliştirdi.

Tirbuşonları çevirip çekmekten veya kırık mantarlar için etrafta balık avlamaktan hoşlanan var mı? HAYIR! Tabii ki değil. Bu nedenle Cork Genius Hava Pompalı Şarap Açacağı, “zahmetsiz” açmak için şişenin kendi doğal basıncını kullanır. Sadece “it, pompala ve patlat.” Hayır, gerçekten! Bilim adamları bunu söylüyor.

Ek olarak, Cork Genius açacağı kasıtlı olarak “dayanıklı ve yok edilemez polikarbonat ve paslanmaz çelik malzemelerden” yapılmıştır. Yani sadece zahmetsiz olacak şekilde tasarlanmadı; o da dayanacak şekilde inşa edildi. Şerefe!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364132/the-cork-genius-dollar15-wine-opener-is-the-kitchen-gadget-you-didn-t-know-you-ve-been-missing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir