Bu Kıvrılma Önleyici, Neme Dayanıklı Saç Spreyi 38.500’den Fazla 5 Yıldız İncelemesine Sahiptir


Alışverişten önce bazı ek bilgilere ihtiyacınız varsa, bunlara göz atın eleştiriler Amazon alışveriş yapanlardan.

Color Wow Dream Coat Supernatural Sprey İncelemeleri

Bir Amazon müşterisi, “Saçlarım ömrü boyunca hiç kimyasal görmemiş veya tek bir bölünmüş ucu varmış gibi görünüyor. O kadar yumuşak ve parlak ki dokunmadan duramıyorum. Etkilenmiyorum. Bu mücevher olmadan olmayacağım. şimdi!”

Bir alışverişçi, “Bu şeyin içinde ne tür kutsal su var? Diğer tüm saç ürünlerinin %98’i gibi saf bir yutturmaca olduğunu düşündüm. Yanılmışım. Bu saçlarımı ipek gibi hissettiriyor.”

Bir başkası çılgına döndü, “Bir litreye satın alabilir miyim diye bakıyorum! Bu ürün saçlarımı kesinlikle değiştirdi ve 3 ila 4 yıkamada kaldığı yazıyor. Spor salonuna gidiyorum, geceleri terliyorum (ve sadece doğal olarak neme duyarlı kıvırcık saçlara sahip olmak) bu da saçlarımın gün boyunca sürekli kıvrılmasına ve kabarmasına neden olur.Bunu kullandığımdan beri saçlarımdaki tüm nem etkilerinin yaklaşık %99,9’unu tamamen durdurdu.Saçlarım pürüzsüz, ipeksi ve büyük bir bakım işlemi varmış gibi hissettiriyor.Banyoda saç hazırlama süremi de kısalttı.Birçok iltifat aldığımdan bahsetmiyorum bile!Biraz saç spreyi dışında başka ürünlere ihtiyacınız yok!Al, satın al. , satın al! Buna değer, buna değer, buna değer!”

“Oh. Muh. Gawd. 5 dakika. Saçlarımı kıvırcıktan düze kurutmam sadece BEŞ DAKİKA sürdüğüme inanamıyorum!!! Hayatımda hiç bu kadar kısa sürede bu kadar harika sonuçlar almamıştım!! Kelimenin tam anlamıyla 5 dakika olduğundan bahsetmiştim.Ağırlıksız, yumuşak ve parlak.Birden fazla yıkama ve yüksek nemde süreceğini bilmek beni heyecanlandırıyor.Neredeyse ağlayacaktım çünkü çok kolaydı ve çok uzun yıllar harcadım zor saçlı,” diye bağırdı bir müşteri.

Spreyin bir hayranı, “Aşık oldum ve kimin bildiği umurumda değil! Bu ürün inanılmaz. Kalın, gür saçlarım var ve saçlarım 6. GÜNDE ilk günkü gibi harika görünüyor. güney ve çok fazla nem, beyzbol şapkaları ve yüzme havuzları yaşayın.”

“Bu ürün hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem. Nemliyken saçlarım çok kıvırcıklaşıyor ve güney Florida’da yaşamak sürekli bir sorun. Yıllar boyunca çok fazla ürün satın aldım ve WOW Dream Coat’a kadar hiçbir şey işe yaramadı. İnan bana, Bunu satın alın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız” diye paylaştı.

Başka bir müşteri, “Bu ürünün ne kadar iyi performans gösterdiğine ŞAŞIRDIM. Cidden yumuşaklık, parlaklık, nem geçirmezlik ve hatta stil tutuşu için EN İYİ ürün!

Bir müşteri, “Bu ürüne bayıldım! Bir sıvı spreyin iki ırklı kıvırcık saçlarda böyle sonuçlar elde etmesine çok şaşırdım. Kuru, belirgin, yumuşak dokunuşlu bukle” dedi.

Daha harika saç ürünleri arıyorsanız, bunlar sabah rutininizi çok daha kolay hale getirecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335642/color-wow-dream-coat-anti-frizz-spray?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel