Bu Kalıcı Saç Kremi 8.000’den Fazla 5 Yıldızlı Amazon İncelemesine Sahiptir


İşte yorumcular ne diyor:

“Bunu bir Noel hediyesi olarak aldım. Vurgularımın paslanmasını önlemek için kullanıyorum. Kokusu harika ve saçlarımı gerçekten harika hissettiriyor. Bu büyük şişeyi Prime Day’de gördüğümde hemen sipariş verdim! uzun bir süre. Küçük şişe 9 ay dayandı! Daha büyük şişenin önümüzdeki yıl Prime Day’e kadar dayanmasını bekliyorum.”

“Bu kremi kesinlikle seviyorum. Cennet gibi kokuyor ve kuru, kırılgan buklelerimi muhteşem saçlara dönüştürdü. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.”

“Bu şeye bayılıyorum! Kullanmazsam kesinlikle farkı anlayabilirim!”

“Bu ürünü seviyorum! Kıvırcıklaşan süper kıvırcık saçlarım var. 30 yaşındayım ve tüm hayatım boyunca saçlarımla mücadele ettim. Bu ürünü yaklaşık 5 yıl önce buldum ve hiçbir şey onunla kıyaslanamaz. Güzel kokuyor. yele uysal. Duştan hemen sonra biraz püskürtün. Fırçalayın. Biraz köpük veya jel koyun ve hazırsınız! Bir veya iki gün sonra bile hala işini yapıyor!”

“Bu ürünün bir daha üretilmeyeceğinden endişeleniyorum. Yıkandıktan sonra saçlarımı açan tek şey bu.. Ne kadar saç kremi kullansam ya da tedavi etsem de. Bu şart. Kokusu… Çok güzel kokuyor. , saçınızı ısıdan ve çevreden korur.”

“Saçımı kurtardım!!!! Bunu ne kadar tavsiye etsem azdır.”

“Bunu sevdim – kuaför tavsiyeme göre birkaç yıldır kullanıyorum.”

“Çok saçım var ve çok güzel. Ayrıca açık kahverengi yani herhangi bir miktarda yağlılık gerçekten ortaya çıkıyor. Bu ürün hiç yağlı görünmüyor. Elime püskürterek, tüm uzunluğu boyunca dağıtarak kullanıyorum. Saçımı yıkadıktan sonra ellerimi başımın üstünde kalanlarla düzeltiyorum.Bunu saçımı yıkadıktan ve elimden geldiğince fazla suyu sıktıktan hemen sonra yapıyorum.Saç kremi kullanmayı ihmal etmiş olsam bile duş, bu dolaşıklıkları güzelce çözüyor ve neredeyse WetBrush’ı tam içinden geçirebiliyorum.Havayla kurutulduğunda veya fönle kurutulduğunda ağırlık veya yağlanma olmuyor.Ne kadar kullandığım önemli değil -yine de yağlılık yok.Koku güzel ve vegan. Tekrar alırdım.”

“Piyasadaki en iyi ürün. Saçınızı koruyor ve üründe süper bir bırakıcı. Saçlarım süper kıvırcık ve bu ürün saçımı uzun buklelerimi taramaya hazırlıyor. Fiyatı daha yönetilebilir olabilir ama ne diyorsa onu yapıyor. yapacak. Bunun için teşekkür ederim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350356/this-leave-in-conditioner-with-over-8-000-5-star-amazon-reviews-doubles-as-heat-and-color-protectant?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir